EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Zwierząt)

Prace plastyczne na Dzień Zwierząt

W tej kategorii znajdziesz liczne inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które możesz wykonać ze swoimi przyjaciółmi w przedszkolu lub w szkole. Zobacz, są to same łatwe prace plastyczne, które dają naprawdę duży efekt. Która zabawa podoba Ci się najbardziej? Ustalcie wspólnie w grupie, które kreatywne zabawy dla dzieci chcecie wykonać i uczcijcie Światowy Dzień Zwierząt wykonując na przykład zwierzątka z filcu lub tworząc bardzo przydatne szczególnie zimą karmniki dla ptaków! Może podciśnienie pomalowane farbkami rączki na kształt flaminga albo innych ptaków?

Światowy Dzień Zwierząt to bardzo ważne święto, podczas którego możemy podkreślić to, jak ważne są one dla nas. A czy Ty masz swoje ulubione zwierzątko? Może warto wykonać jego podobiznę wykonując jedną z proponowanych przez nas prac plastycznych? Spróbuj swoich sił i popuść wodze wyobraźni! Twoja praca na pewno będzie wyjątkowa. 

Zobacz, jak wiele prac plastycznych Ci proponujemy. Widzisz? Zwierzęta można zrobić praktycznie ze wszystkiego! Wykonaj proponowane przez nas zabawy kreatywne dla dzieci, które będziesz mógł zaprezentować rodzicom i dziadkom. Na pewno będą zachwyceni! 

Zwierzątka z woreczków foliowych, wydzieranki i wyklejanki ze zwierzętami. Piękne prace plastyczne które wykona każdy 3, 4 i 5 latek.