EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Mamy)

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Prace plastyczne na Dzień Mamy

Dzień Matki nie może obejść się bez prezentów własnoręcznie przygotowanych przez dzieci! W tej kategorii znajdziesz inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które Twoi podopieczni mogą wykonać zupełnie sami lub z Twoją drobną pomocą. To będą naprawdę piękne upominki na Dzień Matki!

Jeśli chodzi o łatwe prace plastyczne na Dzień Mamy, które możesz wykonać wraz z dziećmi, szczególnie polecamy pachnące mydełka oraz świeczki, zdjęcia na drewnie, musujące kule do kąpieli, a także oczywiście tradycyjne laurki. Ah, Dzień Matki nie może obejść się bez kwiatów! Może warto w tym roku postawić na niecodzienne kwiaty, wykonane z różnych materiałów, na przykład papieru czy z waty kosmetycznej…?

Kreatywne zabawy dla dzieci pomogą nie tylko stworzyć niespodzianki dla Mam, ale także rozwiną dziecięcą pomysłowość, dokładność i staranność. Dodatkowo, oczywiście, pozwolą zaaranżować czas, podczas którego nie muszą się uczyć. To naprawdę fantastyczne zajęcie, które przynosi wiele dobrego. Rozwój artystyczny dziecka jest naprawdę bardzo istotny.