Wielkanoc (Prace plastyczne)

Prace plastyczne na Wielkanoc

Wielkanoc to święto, które uwielbia kolorowe ozdoby. Dlaczego więc nie wykonać ich razem z dziećmi? W tej  kategorii zamieściliśmy mnóstwo pomysłów na kreatywne zabawy dla dzieci, które związane są właśnie ze świętami wielkanocnymi. Możesz wykonywać je zarówno ze swoją pociechą w domu, jak i z podopiecznymi w przedszkolu, a także uczniami w szkole, czy też w szkolnej świetlicy.

Pomysłów na łatwe prace plastyczne na Wielkanoc jest naprawdę sporo. Wśród inspiracji znajdziesz między innymi instrukcję jak wykonać świąteczny koszyczek, bazie w wazonie z plasteliny, stroik z wytłaczanki po jajkach, piękną kartkę świąteczną, wielkanocne zajączki z koperty, świecznik z wydmuszek i wiele, wiele innych…

Inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które możesz wykonać z dziećmi, znajdujące się na naszej stronie internetowej to baza, z której możesz korzystać tworząc autorski scenariusz zajęć, które będziesz prowadzić z okazji świat wielkanocnych. Więcej pomysłów na wielkanocne zajęcia dla dzieci, takie jak na przykład kolorowanki, znajdziesz w innych kategoriach, które znajdują się tej stronie internetowej. 

Pin It on Pinterest