EduZabawyLogo

Polub nas:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Reklama:

Plansze dydaktyczne (Na wsi)

Plansze dydaktyczne do druku na temat: Na wsi

Temat „Na wsi” to okazja do nauczenia dzieci wielu rzeczy, na przykład nazw wiejskich zwierząt, czy też warzyw i owoców. Plansze dydaktyczne, które zaprojektowaliśmy specjalnie nawiązując do tego tematu są wyjątkowo kolorowe i przyjazne dzieciom – z pewnością zyskają ich zainteresowanie. Plansze warto wydrukować na dobrej jakości papierze i powiesić w klasie w widocznym miejscu. Co ważne, w tej kategorii znajdziesz również edukacyjne plansze, na których obrazki podpisane są przy pomocy języka angielskiego! 

Plansze dydaktyczne za darmo, które przygotowaliśmy, pogrupowane są tematycznie. Znajdziesz tutaj tablice z cyklem życia warzyw i owoców, ze zwierzętami, z maszynami rolniczymi… Jest tutaj również gra „Memo”. A może Twoich podopiecznych zainteresują ślady i tropy zwierząt wiejskich?

Jeśli chodzi o drukowanie darmowych plansz dydaktycznych „Na wsi”, jest ono bardzo proste. Nie musisz ściągać ich na dysk swojego komputera – wystarczy, że wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony internetowej!

Wydrukuj plansze dydaktyczne „Na wsi” i zabierz dzięki nim dzieci na wycieczkę!

Zobacz także inne darmowe drukowanki na temat Na wsi:

Dodatkowo polecamy: