Pomoce dydaktyczne na Dzień Ochrony Środowiska – 05 czerwca:

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Dzień Ochrony Środowiska w przedszkolu to ważny dzień, ponieważ jest to idealna okazja do przekazania dzieciom informacji o tym, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Ochrona środowiska to nie tylko recykling, ale szereg innych zachowań, które trzeba wyrobić w dzieciach już od najmłodszych lat, nie tylko po to, aby nam żyło się lepiej, ale i po to, aby nasi potomkowie mieli okazję żyć na takiej Ziemi, na jaką zasługują.

W materiałach tematycznych do druku przygotowanych przez nas z okazji Dnia Ochrony Środowiska znajdziesz praktycznie wszystko, co jest Ci potrzebne do przeprowadzenia kreatywnych zajęć z dziećmi. Dzięki kolorowym dekoracjom pięknie przystroicie klasę, karty pracy i kolorowanki pomogą zebrać skupienie na dokładności i umiejętności rozwiązywaniu problemów, prace plastyczne wraz z wierszykami dostarczą dozy kształtowania kreatywności i pomysłowości, a quizy, ćwiczenia i zadania pozwolą przeprowadzić konkursy nagradzane personalizowanymi dyplomami wykonywanymi przez zaprojektowany przez naszych informatyków, specjalny generator dyplomów. Do tego szczypta nauki czytania i liczenia zapewniona przez generator napisów oraz literki i cyferki do wydrukowania i Dzień Ochrony Środowiska wypadnie zjawiskowo! 

Jeśli chodzi o drukowanie wszystkich materiałów dydaktycznych, nie ma nic prostszego. Nie musisz ściągać ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz, ponieważ wystarczy wydrukować udostępnione materiały prosto z naszej strony internetowej. Nie bój się, to całkowicie darmowe! 

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w czerwcu:

Pin It on Pinterest