EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Darmowe generatory dyplomów z szablonami

Przygotowaliśmy ogromny zbiór grafik z dyplomami do edytowania na każdą okazję w roku. Każde słowo w kreatorze można zmienić, edytować, dopisać lub usunąć treść. Możesz również dodać obrazki z naszej bazy lub umieścić dowolny obrazek który posiadasz. 

Nie musisz już wydawać pieniędzy na śliczne dyplomy, możesz je stworzyć samodzielnie! My dostarczamy Ci szatę graficzną oraz wgrane czcionki. Ty możesz stworzyć całą resztę. Dyplomy na konkurs, za udział w obchodach. Wybierz odpowiedni temat i stwórz piękny i niepowtarzalny dyplom, podziękowanie dla rodziców, zaproszenie lub list gratulacyjny. Wszystkie szablony i wzory dyplomów są oczywiście darmowe, przygotowane do wydruku. Po wygenerowaniu można je zapisać jako pliki PDF lub JPG. Życzymy udanego tworzenia dyplomów na każdą okazję i uroczystość. Darmowe dyplomy okolicznościowe do druku.

Szykuje się jakaś niesamowita okazja, może chciałbyś zrobić dzieciom niespodziankę. Albo w przedszkolu szykuje się jakieś nietypowe święto lub konkurs i nie wiesz co wręczyć każdemu uczestnikowi. Przychodzimy z pomocą. Skorzystaj z naszego generatora dyplomów za darmo na różne okazje. Wybierz interesującą Cię kategorię, święto, tematykę a następnie możesz wybierać w szablonach posegregowanych tematycznie. Jest tu ogrom dyplomów takich jak sportowe, świąteczne, patriotyczne, na konkursy plastyczne. Nie mogło zabraknąć również szablonów na dyplomy z języka angielskiego i niemieckiego, ekologicznych i z porami roku na wiosnę, jesień, lato i zimę. Wszystkie dyplomy są darmowe, wystarczy jedynie podmienić treść i gotowe. To naprawdę łatwy w obsłudze generator online.