Prace plastyczne (Dzień Taty)

Praca plastyczna: Narcyz z waty

  Pudełko po małej śmietanie oklejamy dowolną bibułą. Do środka wkładamy watę. (wcześniej...

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

  Pudełko służące nam za doniczkę oklejamy zieloną bibułą lub papierem kolorowym. Dziecko...

Praca plastyczna: Kwiatki z bibuły – utrwalanie cyfry 3

  „Kwiatki” – utrwalanie cyfry 3. Grupa 4,5 l. Dzieci z kolorowego papieru...

Ładuję

Dzień Taty już blisko! Z tej okazji warto z dziećmi przygotować drobne upominki dla tatusiów. W tej kategorii znajdziesz inspiracje i pomysły na prace plastyczne dla dzieci, przedszkolaków i uczniów, które idealnie spełnią tę rolę. Kreatywne zabawy dla dzieci nie tylko skutkują wykonaną pracą, ale także rozwiniętą wyobraźnią, pomysłowością oraz zaradnością.

Łatwe prace plastyczne na Dzień Taty na pewno spodobają się Twoim podopiecznym. Możesz wykonać z nimi na przykład domowe mydełka, pachnące świeczki, musujące kule do kąpieli i wiele innych. Nie zapomnij oczywiście o tradycyjnych kartkach i laurkach! Nie masz na nie pomysłu? Zajrzyj do odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam wiele pomysłów na wyjątkowe kartki na Dzień Taty.

Zaproponowane przez nas prace plastyczne to inspiracja nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców, którzy dzielnie wychowują dzieci w domu. Kreatywne zabawy przynoszą naprawdę wiele dobrego, dlatego  warto poświęcić swój czas na zabawę z dzieckiem poprzez wykonywanie prac plastycznych. Kto wie, może rośnie Wam nowy Picasso? 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest