EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Taty)

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Prace plastyczne na Dzień Taty

Dzień Taty już blisko! Z tej okazji warto z dziećmi przygotować drobne upominki dla tatusiów. W tej kategorii znajdziesz inspiracje i pomysły na prace plastyczne dla dzieci, przedszkolaków i uczniów, które idealnie spełnią tę rolę. Kreatywne zabawy dla dzieci nie tylko skutkują wykonaną pracą, ale także rozwiniętą wyobraźnią, pomysłowością oraz zaradnością.

Łatwe prace plastyczne na Dzień Taty na pewno spodobają się Twoim podopiecznym. Możesz wykonać z nimi na przykład domowe mydełka, pachnące świeczki, musujące kule do kąpieli i wiele innych. Nie zapomnij oczywiście o tradycyjnych kartkach i laurkach! Nie masz na nie pomysłu? Zajrzyj do odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam wiele pomysłów na wyjątkowe kartki na Dzień Taty.

Zaproponowane przez nas prace plastyczne to inspiracja nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców, którzy dzielnie wychowują dzieci w domu. Kreatywne zabawy przynoszą naprawdę wiele dobrego, dlatego  warto poświęcić swój czas na zabawę z dzieckiem poprzez wykonywanie prac plastycznych. Kto wie, może rośnie Wam nowy Picasso?