Dyktanda online (oraz PDF do pobrania i do uzupełnienia)

Przedstawiamy dyktanda online, w których w prosty sposób można sprawdzić swoją znajomość ortografii. Każde z poniższych dyktand można:

  • rozwiązać online na naszej stronie
  • pobrać rozwiązanie z zaznaczonymi poprawnymi i niepoprawnymi odpowiedziami
  • pobrać w wersji do druku (wraz z kluczem odpowiedzi)
Dyktando: Wiosna

Dyktando: Wiosna

Przedstawiamy dyktando online na ó i u: Wiosna.  Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Dyktando: Wieczór

Dyktando: Wieczór

Przedstawiamy dyktando online na ó i u: Wieczór.  Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Dyktando: Żaba Żaneta

Dyktando: Żaba Żaneta

Przedstawiamy dyktando online na rz i ż: Żaba Żaneta.  Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Dyktando: Lekarz

Dyktando: Lekarz

Przedstawiamy dyktando online na rz i ż: Lekarz.   Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Dyktando: Duch

Dyktando: Duch

Przedstawiamy dyktando online dla uczniów klas 1 - 3 na ch i h: Duch.  Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Dyktando: Hipopotam i herbata

Dyktando: Hipopotam i herbata

Przedstawiamy dyktando online dla uczniów klas 1 - 3 na ch i h: Hipopotam i herbata.   Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas. Dodamy je na stronę za darmo.

Zasugeruj dyktando

Jeśli nie ma tu dyktanda, którego potrzebujesz napisz do nas.
Dodamy je na stronę za darmo.

Pin It on Pinterest