Prace plastyczne (Święto Dyni / Halloween)

Prace plastyczne na Święto Dyni / Halloween

Ojejku, za chwilę Halloween! Warto już teraz pomyśleć o pracach plastycznych, które udekorują salę w szkole lub przedszkolu i nadadzą jej strasznego klimat. Inspiracje i pomysły na prace plastyczne z okazji Święta Duchów znajdziesz właśnie w tej kategorii. To, co tutaj proponujemy, to bardzo efektowne, ale łatwe prace plastyczne, które spodobają się każdemu dziecku! Kreatywne zabawy dla dzieci to zawsze coś, co zainteresuje każdego brzdąca.

Zobacz, ile zabaw możemy Ci zaproponować. Wykonaj z koleżankami i kolegami duszki z gazy i poproś osobę dorosłą, żeby pomogła Wam rozwiesić je pod sufitem. Taka ozdoba zrobi duże wrażenie na odwiedzających Waszą salę gościach. Dołączcie do tego intrygujące cienie z liści… Będzie bardzo mrocznie! Ale chyba o to właśnie chodzi, prawda? 

Święto Duchów odbywa się tylko raz w roku, na jesień. Przygotuj z przyjaciółmi gazetkę szkolną na Halloween, ozdób całą salę klimatycznymi duszkami i przebierzcie się za różne postaci… Niech to Halloween będzie magiczne! I pamiętajcie… Cukierek albo psikus!

Pin It on Pinterest