EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Światowy Dzień Zwierząt)

Napisy do druku na Światowy Dzień Zwierząt

Zobacz, te wszystkie napisy na Dzień Zwierząt są dla Ciebie! Możesz je wydrukować w każdej ilości, kiedy tylko zechcesz. Napisy w formie PDF po wydrukowaniu będą stanowić idealną kolorowankę, którą możesz pokolorować mazakami, kredkami lub farbami z Twoimi przyjaciółmi ze szkoły lub z przedszkola. Napis, który powstanie w ten sposób, będzie świetnie komponować się z innymi Waszymi dziełami, które wykonacie na nadchodzący Dzień Zwierząt. Przygotowane przez nas materiały do druku są całkowicie darmowe. Wykonane napisy możesz umieścić nie tylko na gazetce szkolnej w Waszej sali, ale także na korytarzu oraz w szatni. Kolorowy napis na pewno przyciągnie uwagę wszystkich osób, które wejdą do pomieszczenia, w którym będzie zawieszony. 

Przygotowaliśmy szablony z zwierzęta dzikie jakie tak żyrafy, lwa i małpę. Napisy do wydrukowania z zwierzęta wiejskie takie jak kaczki, kozy, króliki i koty. Są tez urocze literki do wydrukowania w ślady łapek. Napis jest biały z czarnymi łapami przeróżnych zwierząt. 

Użyj swojej wyobraźni podczas kolorowania konturu – na pewno będzie świetny! Ten szablon powstał specjalnie z myślą o osobach które muszą uważać na ilość tuszu. Dodaj do stworzonego przez Ciebie napisu inne wzory do druku z pozostałych naszych działów i stwórz wyjątkową gazetkę szkolną, która zabierze oglądających do świata zwierząt. Baw się kolorami i kształtami, a Twoja praca z pewnością będzie wyjątkowa!