Dzień Muzyki

21 czerwca: Dzień Muzyki

Plakaty na Dzień muzyki

Plakaty

A4 i XXL

Generator dyplomów muzycznych

Litery i cyfry

do tworzenia napisów

Generator dyplomów muzycznych

Kolorowanki online

koloruj na stronie

Międzynarodowy Dzień Muzyki w przedszkolu jest świętem łączącym muzyków na całym świecie. Z tej okazji możesz w przedszkolu lub w szkole, w której uczysz przygotować prawdziwie muzykalny dzień. Jeśli nie masz pomysłu na scenariusz tego dnia, nie martw się! Skorzystaj z przygotowanych przez nas propozycji i pomysłów wśród których znajdziesz inspiracje między innymi do prac plastycznych, a także plakaty informujący o tym dniu, które możesz rozwiesić razem z dziećmi.

W tej kategorii znajdziesz sporo odnośników do wielu innych, które z pewnością pomogą Ci przygotować Ci wyjątkowe zajęcia dla dzieci. Kreatywne, pomysłowe i oryginalne, na pewno zachęcą Twoich podopiecznych do wspólnej pracy i zabawy. 

Międzynarodowy Dzień Muzyki to święto w przedszkolu, którego celem jest przedstawienie muzyki tak, aby była kojarzona jako dobro ludzkości, a także promocja muzyków jako tych, którzy tworzą piękno muzyki. Warto z tej okazji uwrażliwić dzieci na muzykę nie tylko poprzez naukę i zabawę, ale również przez zmysł słuchu – niech cały dzień z głośników leci muzyka! 

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w czerwcu:

Pin It on Pinterest