EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy PDF do druku:

Nie ma tu odpowiednich kart pracy dla Ciebie i Twojej grupy?

Skorzystaj z darmowych generatorów:

Tysiące kart pracy dla przedszkolaków i uczniów do druku za darmo. Wybierz odpowiednią kategorię, następnie tematykę i ciesz się mnogością materiałów do wydrukowania. Stworzyliśmy setki kart pracy w PDF z matematyki, do ćwiczeń grafomotorycznych i logicznego myślenia. Wszystkie nasze materiały edukacyjne są darmowe do wykorzystania podczas pracy z przedszkolakami i uczniami klas 1,2 i 3. Zadania matematyczne, i językowe. Naucz się z nami cyfr, liter i liczb. Edukacyjne szablony dla dzieci do druku. Genialne puzzle matematyczne, zabawa w kodowanie, i dyktando graficzne. Ćwicz z nami podstawy języka polskiego, licz sylaby w wyrazach, układaj wyraz z rozsypanych liter. Jako pomoc wyraźne i kolorowe obrazki które są dla dzieci niezwykle atrakcyjne. Skorzystaj z tego gotowego narzędzia dydaktycznego podczas pracy z dziećmi. Wspieraj ich rozwój z naszymi materiałami edukacyjnymi za darmo, które są już przygotowane do druku. Prowadzisz grupę w przedszkolu i brakuje Ci materiałów dydaktycznych? Nie wiesz od czego zacząć i jak urozmaicić zajęcia przedszkolakom? Świetnie trafiłeś. Sprawdź jakie karty pracy przygotowaliśmy, dbaliśmy o najmniejsze detale. 

Początkowo podczas tworzenia strony skupiliśmy się na najmłodszych użytkownikach i w ten sposób powstały arkusze dla 3, 4 i 5 latków. To z myślą o nich powstały wszelkie wyklejanki, łączenie obrazka z cieniem oraz wyklejanki i szlaczki do druku. Jednak z czasem kiedy nasz portal się rozwijał zaczęliśmy dodawać nowa materiały dydaktyczne dla starszych dzieci w wieku 6, 7 i 8 lat. Mamy nadzieję, że za jakiś czas powstaną tu materiały dla 9, 10 i 11 latków. Jednak to dopiero  przed nami.

Dział który cieszy się ogromną popularnością to KARTY PRACY do druku. Nasze materiały PDF zostały początkowo stworzone z myślą o nauczycielach pracującymi z dzieci w przedszkolu, następnie w szkole. Jednak mamy nadzieje, że rodzice jak i uczniowie również korzystają z naszych materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. 

Jesteśmy dla tych którzy chcą zbadać wszelkiego rodzaju informacje dotyczące wszystkiego, co jest edukacją, skoncentrowane na nauce, formatach i metodach nauki całkowicie za darmo, które będą bardzo pomocne. 

Darmowe karty pracy do druku, nasza strona oferuje bardzo przydatnych materiałów edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców, których jedynym celem jest dzielenie się z nimi naszymi wysokiej jakości materiałami dydaktycznymi.

Bezpłatne ćwiczenia do druku dla dzieci

Kreatywność i chęć do nauki jest bardzo ważna u dzieci, jest to etap życia, w którym zaczynają rozwijać swoje podstawowe umiejętności językowe i motoryczne wymagające koordynację ręka-oko, takie jak: wycinanie figur czy trzymanie ołówka i zrozumienie złożonych ruchów, takich jak rzucanie przedmiotami, kopanie piłki lub skakanie na skakance.

Znajdziesz u nas materiały do druku w postaci kart pracy dla dzieci:

  • Nauka liczb
  • Nauka dodawania
  • Nauka odejmowania
  • Zadania na dodawanie i odejmowanie
  • nauka kształtów
  • Rozwiązywanie problemów matematycznych w postaci zadań z tekstem

W języku należy zauważyć, że dzieci stopniowo rozwijają umiejętności czytania i pisania, analizując różnego rodzaju teksty, opowiadania i książki dla dzieci. Mamy nadzieję, że nasze darmowe karty pracy PDF będą bardzo interesujące.

Szukasz kart pracy do druku z rewalidacji? Jesteśmy pewni, że nasze darmowe materiały PDF pomogą Ci w znalezieniu pomocy dydaktycznych podczas pracy z dziećmi z wszelkie trudnościami.