EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Dzień Postaci z Bajek)

Prace plastyczne na Dzień Postaci z Bajek

To dział w którym znajdziesz fantastyczne inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które możesz wykonać z okazji Dnia Postaci z Bajek. Łatwe prace plastyczne na pewno zachęcą dzieci do wspólnej pracy, której efektem będą ciekawe ozdoby, którymi wspólnie udekorujecie salę w szkole lub w przedszkolu. Kreatywne zabawy dla dzieci pomagają w ich prawidłowym, zdrowym rozwoju.

Spójrz, ile zabaw czeka na Ciebie! Którego bohatera z bajki chcesz wykonać? Może zabawny bałwanek Olaf z „Krainy Lodu”? Wykonasz go bardzo łatwo, używając do tego… skarpety! Jeśli wolisz morskich bohaterów, możesz wyczarować dzielnego błazenka, Nemo. Do jego wykonania potrzebować będziesz papierowych kartek i kredek: czarnej i pomarańczowej. Proponujemy Ci wiele zabaw, podczas których wykonasz najróżniejszych bohaterów Twoich ulubionych bajek!

Dzień Postaci z Bajek to wspaniały dzień, który przynosi wszystkim wiele radości. Baw się świetnie ze swoimi koleżankami i kolegami wykonując kreatywne prace plastyczne związane z bohaterami bajek. Dobrej zabawy! Inspiracje na prace plastyczne dla przedszkolaków w wieku 3, 4, 5 i 6 lat.