Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Interaktywne zadania, ćwiczenia i quizy dla uczniów klasy 1

Wszystkie ćwiczenia i quizy z tego działu można rozwiązywać bez rejestracji i opłat. Po wykonaniu zadania można podzielić się swoim wynikiem w mediach społecznościowych, lub pobrać podsumowanie w pliku PDF. Plik ten zawiera wszystkie zaznaczone odpowiedzi i czas wykonania ćwiczenia.

Język angielski

Ćwiczenia dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej są nieco bardziej urozmaicone i mają większy zakres niż zadania dla przedszkolaków, mimo, że częściowo jest to ten sam materiał. Mamy tu więc bardzo podobny podział quizów na kolory i figury, cyfry i liczby, kierunki i położenie i tak dalej. Jednak ćwiczeń jest tu nieco więcej i mają nieco inny stopień trudności.

Dodatkowo, ponieważ uczniowie klas pierwszych zaczynają już nie tylko liczyć, ale także i czytać proste teksty oraz pisać mamy tu dział z zadaniami z języka polskiego. Znajdują się w nim zadania  z gramatyki, fonetyki, zadania na znajomość alfabetu, na liczenie sylab i tak dalej. Co więcej, znajduje się tu również mnóstwo quizów z lektur obowiązkowych dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Ponadto, znajdziecie tu także zagadnienia bardziej ogólne – jak na przykład dyktanda, ćwiczenia ortograficzne i zadania na słowotwórstwo.

Zadania te można traktować jako pomoc w nauczaniu w klasie, dodatkowe urozmaicenie zajęć, ćwiczenie w domu, albo test wiedzy. Po wykonaniu quizu dostępne jest podsumowanie ze wszystkimi odpowiedziami – tymi poprawnymi i tymi błędnymi. Takie podsumowanie jest także dostępne w formie pliku PDF, a więc można je pobrać i przesłać nauczycielowi do sprawdzenia.

Pin It on Pinterest