EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Lato)

Prace plastyczne na Lato

To, że dzieci w końcu latem znudzą się swoimi zabawami jest pewne. Wtedy na pomoc przychodzą kreatywne zabawy dla dzieci. Zebraliśmy wiele z nich w tej kategorii. Większość z nich będziecie mogli wykonać przy pomocy przedmiotów znajdujących się w domu, do innych trzeba będzie kupić kilka rzeczy. Nie martw się, nie będzie to nic wyszukanego!

Inspiracje i pomysły na letnie prace plastyczne zainspirowane są potrzebami i możliwościami dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Prawdopodobnie większość z nich będą w stanie wykonać same, czasem będą potrzebować Twojej pomocy. NIGDY nie zostawiaj dziecka samego z pracą plastyczną. 

Łatwe prace plastyczne na lato dla 3, 4 5 i 6 latków, które tutaj proponujemy, są naprawdę łatwe i przyjemne. Motylek z kolorowych pasków, żabki z papierowych talerzyków, wiatraczki z papieru czy pszczoły z opakowań po kinder niespodziance… Wszystkie kreatywne zabawy z pewnością przyniosą Twojemu dziecku dużo radości, a już na pewno zabiją nudę. A może zaprosicie razem koleżanki i kolegów Twojego dziecka wraz z ich mamami i spędzicie razem czas tworząc prawdziwe dzieła sztuki z rzeczy, które znajdziecie w Waszych domach? Na pewno znajdą swoje zastosowanie w prezentowanych przez nas pomysłach na prace plastyczne na lato!