Interaktywne zadania, ćwiczenia i quizy dla uczniów klasy 3

Wszystkie ćwiczenia i quizy z tego działu można rozwiązywać bez rejestracji i opłat. Po wykonaniu zadania można podzielić się swoim wynikiem w mediach społecznościowych, lub pobrać podsumowanie w pliku PDF. Plik ten zawiera wszystkie zaznaczone odpowiedzi i czas wykonania ćwiczenia.

Ćwiczenia dla klasy 3: Język polski

Język polski

gramatyka, fonetyka, części mowy…

Czytanki

Czytanki

Quizy na czytanie ze zrozumieniem

Język angielski

Quizy, ćwiczenia i zadania dla uczniów klas 3:

Trzecia klasa to jeden z najważniejszych lat w edukacji szkolnej Twojego dziecka. Trzecia klasa to rok, w którym od uczniów oczekuje się nie tylko umiejętności czytania, ale także uczenia się nowych pojęć. Nie pozwól, aby Twoje dziecko pozostało w tyle na tym kluczowym etapie edukacyjnym, daj mu niezbędne narzędzia do odniesienia sukcesu, korzystając z naszych zasobów ćwiczeniowych dla trzeciej klasy. EduZabawy oferuje praktyczne quizy dla dzieci z matematyki, języka polskiego i angielskiego, aby zapewnić dziecku pełną gamę narzędzi edukacyjnych online. Nasze ćwiczenia dla trzeciej klasy usuwają stres powodu nieprzygotowania i niezrozumienia materiału z podstawy programowej z nauki czytania i liczenia sprawiając, że treść jest lekka i zabawna. Nie czekaj, aby zapewnić dziecku niezbędną praktykę w trzeciej klasie, sprawdź nasze quizy.

Ćwiczenia, zadana i quizy z języka polskiego i matematyki dla uczniów klas trzecich. Niniejszy zbiór zadań może być pomocny przy ćwiczeniu zagadnień z całej podstawy programowej w niezwykle przyjemny sposób. Po każdej udzielonej odpowiedzi automatycznie dostajesz wskazówkę czy dana odpowiedź była poprawna czy nie, a w końcowym podsumowaniu możesz uzyskać raport (który można zapisać jako PDF) ze wszystkimi odpowiedziami.

W zadaniach z matematyki możesz sprawdzić swoją znajomość własności liczb, możesz też przećwiczyć dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie czy kolejność wykonywania działań. Dodatkowo są tu też quizy na odczytywanie dat, harmonogramów, i godzin w dziale kalendarz i czas. Jeśli jesteś w trzeciej klasie na pewno spodobają Ci się nasze zadania.

Mamy tu też dział z językiem polskim, w którym znajdziesz zagadnienie z gramatyki, fonetyki i części mowy, ale także i mnóstwo zadań o lekturach. Co więcej są tu także i ćwiczenia ze słowotwórstwa, dyktanda do uzupełnienia na stronie i do pobrania oraz mnóstwo ćwiczeń ortograficznych na różnych poziomach trudności.

Co więcej, znajdziesz tu także i dziesiątki quizów z angielskiego słownictwa oraz gry, dzięki którym możesz ćwiczyć angielski i się niego zrelaksować. Baw się dobrze!

Pin It on Pinterest