EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Generatory napisów na girlandach do druku

generator napisów na gazetkę

NOWY GENERATOR NAPISÓW

możliwość generowania całych napisów, 250 grafik do wyboru

W generatorach poniżej można dodawać obrazki zmieniać czcionkę i jej kolor, ale generuje się jedna litera na raz. Jeśli więc tworzysz dłuższy napis musisz pobrać kilka plików PDF lub JPG do druku.

Fantastyczne darmowe narzędzie do tworzenia własnych napisów na girlandach, wydrukujesz je jako plik PDF. Masz możliwość tworzyć całe napisy, albo literki i cyferki do druku.

Jeśli potrzebujesz stwórz cały alfabet 

Świetny pomysł na baner który udekoruje Twoją klasę, salę przedszkolna, gazetkę szkolną, przedstawienie, urodziny albo wesele. Mnóstwo ciekawych szablonów z kolorowymi obrazkami i tła na których umieścić napis na girlandach.  

Wiemy, że uwielbiacie tworzyć napisy na girlandach i banerach tak bardzo, że stworzyliśmy kilka rodzajów generatorów abyście mogli wybrać ten który najbardziej Wam odpowiada.

Pamiętajcie, że to Wy decydujecie co znajduje się na tej girlandzie. Możecie edytować:

  • treść
  • Kolor czcionki
  • Rozmiar czcionki
  • Dodawać obrazki z naszej bazy lub swoje własne

Tworzenie napisów do druku na girlandach nigdy nie było takie proste.

Możecie również wydrukować wszystkie literki alfabetu i cyferki w ten sposób nauczycie przedszkolaki i uczniów polskiego alfabetu, możecie potem je wykorzystać do stworzenia napisu na girlandach. Zapisujecie literki, cyferki i znaki jako PDF zupełnie za darmo. Mamy tez znaki interpunkcyjne, więc potrzebujesz kropki, przecinka myślnika, znaku zapytania, wykrzyknika? Żaden problem wpisujesz i drukujesz!

Możliwości tworzenia napisów na tych girlandach jest nieskończenie wiele.Wszystkie zapisujesz u siebie na komputerze jako plik PDF i możesz taki napis albo literki wydrukować kiedy tylko masz taką potrzebę. 

Piękna girlanda do druku z obrazkami i literkami, idealna jako napis powitany Twoje grupy przedszkolnej, na urodzinach Twojego dziecka, na weselu i wielu innych okolicznościach. 

Napis możesz wydrukować na zwykłym papierze, albo dla uzyskania lepszego efektu wydrukuj go na brystolu!

Jak zamocować girlandę po wydrukowaniu?

Napis na girlandzie albo literki umieść na sznurku albo wstążeczce. Górną część girlandy możesz przedziurkować i przepleść sznurek. Następnie powieś go w dowolnym miejscu aby Tworzył piękna dekorację.

Czy mogę stworzyć dowolny napis na girlandzie?

Tak! Nasz generator napisów do druku daje Ci możliwość stworzenia dowolnego napisu. Możesz zmienić wygląd właściwie wszystkiego! Zmieniaj czcionkę wielkość, kolor, dodawaj obrazki. Stwórz literki do druku albo całe napisy na girlandach. Dzięki temu, że możesz go zapisać jako PDF możesz korzystać z niego wielokrotnie.

Przed Tobą przestawienie w szkole lub przedszkolu? Chcesz jakoś udekorować gazetkę szkolna albo salę. Masz już śliczną dekorację do przedszkola jednak brakuje jeszcze napisu? Skorzystaj z naszych kreatorów napisów do druku. Masz różne to wyboru. Możesz stworzyć długi lub krótki napis wykorzystując jeden z 250 bezpłatnych szablonów. Możesz wybrać kształt girlandy, mogą to być same kontury z pustym tłem, albo kolorowe napisy na kolorowym tle. Przed Tobą Dzień Kropki w przedszkolu? Stwórz śliczny napis do druku wybierając generator napisów w kropki.  Nasz kreator jest darmowy i nie wymaga rejestracji na stronie. Tworzysz i od razu drukujesz. Jest bardzo prosty w obsłudze. W naszych generatorach napisów możesz zmieniać czcionkę, potrzebujesz eleganckiej nie ma problemu. Potrzebujesz pisma szkolnego, kaligrafii żaden problem. Stworzysz efektowne napisy w kilka chwil. Wygeneruj i pobierz PDF lub JPG za darmo. Nasz generator napisów ma wszystkie litery polskiego alfabetu. Możesz również wygenerować same kontury, żaden problem. Korzystaj i spraw aby gazetka szkolna była najpiękniejszą. Twórz napisy, banery urodzinowe i na każde święta typowe i nietypowe w przedszkolu i szkole. 

Przykładowe girlandy do druku, które możesz tu wygenerować za damo: