Kolorowanki XXL

Kolorowanki 3XL: Zima

Udostępnij Podgląd kolorowanki w formacie 3×3:łącznie 9 stron: Podgląd kolorowanki w formacie...

Kolorowanki XXL: Piraci

Udostępnij Podgląd kolorowanki w formacie 3×3:łącznie 9 stron: Podgląd kolorowanki w formacie...

Ładuję

Mnóstwo darmowych kolorowanek w rozmiarze XXL do drukowania dla dzieci.

Dzieciom z pewnością spodobają się nasze różne motywy, takie jak superbohaterowie, bohaterowie kreskówek, filmów animowanych, gier wideo. Mamy również edukacyjne kolorowanki XXL (cyfry, alfabet, litery, kształty). Wszystkie nasze duże szablony są przygotowane do wydruku. Niektóre z naszych malowanek są naprawdę olbrzymie! Mają nawet 25 parter po wydrukowaniu. Można z nich stworzyć duże i wręcz ogromne puzzle podłogowe do kolorowania. Taki rozmiar sprawi że cała klasa bądź grupa chętnie będzie ze sobą współpracowała.

Ale to nie wszystko, mamy również mnóstwo kolorowanek przedstawiających przyrodę, zwierzęta, święta i specjalne okazje, zawody, sport, filmy, transport, budynki i architekturę. 

Nowe rysunki i strony do kolorowania będą dodawane regularnie, więc zaglądaj do nas często. Możesz również do nas napisać jeśli zauważysz brak jakiejś kolorowanki, chętnie taką dodamy, jak zwykle za darmo.

Przygotuj kredki, farby, plastelinę kawałki materiału, klej i nożyczki. Brokat i pompony również mogą się przydać. Stwórz wraz z dziećmi niesamowite dzieła sztuki przy użyciu naszych szablonów kolorowanek XXL do druku. 

Kolorowanki XXL zapewniają mnóstwo fantastycznej zabawy! Poprawiają motoryczne, przygotowują mięśnie ręki do nauki pisania. Potrafią też relaksować. Śmiało można stwierdzić że mogą się przydać podczas zabaw integracyjnych i podczas adaptacji w przedszkolu. 

DUŻE KOLOROWANKI XXL DLA DZIECI

Jestem wielką fanką kolorowania, ponieważ uważam, że jest to niesamowicie relaksujące. Kolorowanki nie są przecież przeznaczone tylko dla dzieci, ale są takie i dla dorosłych. Jednak przedszkolaki uwielbiają kolorować, dekorować i tworzyć małe dzieła sztuki!

Zwykle umieszczamy kolorowanki w standardowym rozmiarze A4, jednak ogromne kolorowanki podłogowe bądź dywanowe do druku dla dzieci sprawiają, że ​​te malowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

DARMOWE KOLOROWANKI PODŁOGOWE DO DRUKU

Naostrz kredki lub jeszcze lepiej wyjmij farby i rozpocznij zabawę! Stworzyliśmy kilkadziesiąt dużych arkuszy do kolorowania. Przygotowaliśmy się na każdy temat, a musicie wiedzieć że dodajemy kolejne. Chętnie sugerujemy się Waszymi podpowiedziami, bo no kto jak nie Wy wiecie najlepiej co uwielbiają dzieci.

Kolorowanki XXL będą świetną dekoracją gazetki szkolnej, mogą też zdobić salę albo klasę. Gigantyczne szablony do kolorowania, wydają się bardziej przypominać grafikę ścienną, dlatego tam też wyglądają najlepiej.

KOLOROWANKI XXL do druku dla dzieci

Uwielbiacie używać tych gigantycznych, dużych i olbrzymich  kolorowanek XXL dla przedszkolaków i dzieci w klasach 1, 2 i 3 ponieważ doceniają ich rozmiar. Wiedzą, jak wygląda normalna kolorowanka i zdają sobie sprawę, że ta którą im przedstawiacie jest inna i niesamowita.

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest