EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki XXL

Kolorowanki XXL do druku

Mnóstwo darmowych kolorowanek w rozmiarze XXL do drukowania dla dzieci.

Dzieciom z pewnością spodobają się nasze różne motywy, takie jak superbohaterowie, bohaterowie kreskówek, filmów animowanych, gier wideo. Mamy również edukacyjne kolorowanki XXL (cyfry, alfabet, litery, kształty). Wszystkie nasze duże szablony są przygotowane do wydruku. Niektóre z naszych malowanek są naprawdę olbrzymie! Mają nawet 25 parter po wydrukowaniu. Można z nich stworzyć duże i wręcz ogromne puzzle podłogowe do kolorowania. Taki rozmiar sprawi że cała klasa bądź grupa chętnie będzie ze sobą współpracowała.

Ale to nie wszystko, mamy również mnóstwo kolorowanek przedstawiających przyrodę, zwierzęta, święta i specjalne okazje, zawody, sport, filmy, transport, budynki i architekturę. 

Nowe rysunki i strony do kolorowania będą dodawane regularnie, więc zaglądaj do nas często. Możesz również do nas napisać jeśli zauważysz brak jakiejś kolorowanki, chętnie taką dodamy, jak zwykle za darmo.

Przygotuj kredki, farby, plastelinę kawałki materiału, klej i nożyczki. Brokat i pompony również mogą się przydać. Stwórz wraz z dziećmi niesamowite dzieła sztuki przy użyciu naszych szablonów kolorowanek XXL do druku. 

Kolorowanki XXL zapewniają mnóstwo fantastycznej zabawy! Poprawiają motoryczne, przygotowują mięśnie ręki do nauki pisania. Potrafią też relaksować. Śmiało można stwierdzić że mogą się przydać podczas zabaw integracyjnych i podczas adaptacji w przedszkolu. 

DUŻE KOLOROWANKI XXL DLA DZIECI

Jestem wielką fanką kolorowania, ponieważ uważam, że jest to niesamowicie relaksujące. Kolorowanki nie są przecież przeznaczone tylko dla dzieci, ale są takie i dla dorosłych. Jednak przedszkolaki uwielbiają kolorować, dekorować i tworzyć małe dzieła sztuki!

Zwykle umieszczamy kolorowanki w standardowym rozmiarze A4, jednak ogromne kolorowanki podłogowe bądź dywanowe do druku dla dzieci sprawiają, że ​​te malowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

DARMOWE KOLOROWANKI PODŁOGOWE DO DRUKU

Naostrz kredki lub jeszcze lepiej wyjmij farby i rozpocznij zabawę! Stworzyliśmy kilkadziesiąt dużych arkuszy do kolorowania. Przygotowaliśmy się na każdy temat, a musicie wiedzieć że dodajemy kolejne. Chętnie sugerujemy się Waszymi podpowiedziami, bo no kto jak nie Wy wiecie najlepiej co uwielbiają dzieci.

Kolorowanki XXL będą świetną dekoracją gazetki szkolnej, mogą też zdobić salę albo klasę. Gigantyczne szablony do kolorowania, wydają się bardziej przypominać grafikę ścienną, dlatego tam też wyglądają najlepiej.

KOLOROWANKI XXL do druku dla dzieci

Uwielbiacie używać tych gigantycznych, dużych i olbrzymich  kolorowanek XXL dla przedszkolaków i dzieci w klasach 1, 2 i 3 ponieważ doceniają ich rozmiar. Wiedzą, jak wygląda normalna kolorowanka i zdają sobie sprawę, że ta którą im przedstawiacie jest inna i niesamowita.