EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Prace plastyczne (Na wsi)

Prace plastyczne: Na wsi

Zabierz dzieci na wieś dzięki kreatywnym pracom plastycznym! W tej kategorii znajdziesz inspiracje i pomysły na prace plastyczne, których tematem jest wieś. Wykonaj z uczniami barwne motyle, kolorowe kwiaty, żółciutkie kurczaczki, zwierzęta z plasteliny, bociany z płatków kosmetycznych, wiosenny sad i wiele, wiele innych!

Łatwe prace plastyczne nawiązujące do tematyki wsi z pewnością spodobają się najmłodszym. Nasze propozycje kreatywnych zabaw z dziećmi są inspiracją nie tylko dla nauczycieli, ale również dla rodziców, którzy opiekują się swoimi pociechami  w domu. 

Kreatywne zabawy dla dzieci wpływają na pomysłowość, dokładność, sumienność i staranność. Dodatkowo najnowsze badania udowodniły, że prace manualne mają bardzo dobry wpływ na rozwój kory mózgowej.

Prace plastyczne, które zamieściliśmy w niniejszej kategorii, mogą być świetnym elementem autorskiego scenariusza. Temat „Na wsi” jest bardzo ciekawy, więc plan na ten dzień może być wyjątkowo ciekawy. Budując swój scenariusz, zajrzyj do pozostałych kategorii, które zostały zamieszczone w tym temacie – z pewnością będą bardzo inspirujące!