Prace plastyczne (Dzień Rodziny)

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Prace plastyczne na Dzień Rodziny

Dzień Rodziny to okazja dobra do przygotowania z dziećmi ciekawych prac plastycznych, którymi mogłyby obdarować swoich rodziców, rodzeństwo oraz babcie i dziadków. Kreatywne zabawy dla dzieci, które tutaj proponujemy, mają różne poziomy trudności, także znajdą się takie, które będą idealne dla przedszkolaków, a także takie, które zainteresują uczniów klas nauczania wczesnoszkolnego. Łatwe prace plastyczne na Dzień Rodziny, które proponujemy, to między innymi korale dla mamy, pachnące mydełka i świeczki, różne kwiaty, motylki z waty kosmetycznej, czy też musujące kule do kąpieli. 

Inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które dzieci mogą wykonać z okazji Dnia Rodziny, które tutaj zaproponowaliśmy, to sprawdzone pomysły. Niektóre są naprawdę proste, inne wymagają pomocy osoby dorosłej, ale ich efekty zawsze są zjawiskowe. 

Zajrzyj do innych kategorii, które dotyczą Dnia Rodziny w przedszkolu i zaczerpnij z nich inspiracji! Znajdziesz tam dekoracje i napisy, a także odznaczenia, które z pewnością przydadzą się podczas festynu wyprawianego z okazji tego rodzinnego dnia. 

Pin It on Pinterest