Labirynty: Karty pracy do druku

Uwielbiane przez wielu labirynty. Mamy kilka przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz tu różne poziomy trudności. Od najłatwiejszych przygotowanych specjalnie dla dzieci, do bardzo trudnych przygotowanych z myślą o dorosłych. Poradzisz sobie z nimi? Mamy nadzieję, że tak. Wszystkie przygotowane w wersji online, do wydrukowania za darmo. Zabawa labirynty ćwiczy umiejętność koncentracji, skupienia oraz cierpliwość. Gra labirynt jest grą edukacyjną. Nie wierzysz? sprawdź sam. Powyżej czekają na Ciebie plansze, przejdziesz je wszystkie? Powodzenia!

Labirynty: Karty pracy do druku

Karty pracy z labiryntami dla dzieci do druku pomogą Twoim przedszkolakom lub uczniom rozwinąć ich zdolności motoryczne i wzmocnić umiejętności rozwiązywania problemów. A co najważniejsze gwarantują świetną zabawę.

Sprawdź nasze darmowe szablony do wydrukowania z labiryntami dla dzieci, znajdziesz proste aż po bardzo trudne z różnymi motywami.

Labirynty jesiennie, zimowe, wiosenne i na lato. Ze zwierzętami, sportowe, na Boże Narodzenie i Wielkanoc, oraz mnóstwo innych.

Prezentujemy ogromny zbiór labiryntów dla dzieci do druku, które urozmaicą zajęcia w domu, szkole i przedszkolu. 

Bez względu na wiek i poziom umiejętności Twojego dziecka, znajdziesz tutaj labirynty, które maluchy.

Labirynty dla 3, 4 i 5 latka.  Wybieraj między łatwymi i średnimi labiryntami, które zawierają urocze ilustracje z owocami i warzywami, z transportem, na Walentynki oraz mnóstwo innych.

A czy wiedziałeś, że posiadamy w swoich zasobach labirynt z literami alfabetu? Jest to gra online, gdzie obok litery jest również obrazek zaczynający się na daną literkę.

A jak aparat, z jak zebra. Czy dasz radę przejść wszystkie plansze z literami alfabetu jako labiryntem? 

Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Zobacz także inne darmowe karty pracy i drukowanki:

Pin It on Pinterest