Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Karty pracy (Zima)

Karty pracy do druku na zimę

Nadszedł czas, aby usiąść przy ognisku, napić się gorącego kakao, a może nawet ulepić bałwana! Twoi uczniowie szybko wejdą w zimowy klimat dzięki naszym zimowym kartom pracy do druku. Są one dostosowane do każdej grupy wiekowej. Zarówno dla przedszkolaków i uczniów.  Bądź kreatywny dzięki ćwiczenim i zadaniom o tematyce zimowej. Zapoznaj się z naszymi materiałami na zimę do druku, nauka pisania, rozwijaj z nami umiejętności matematyczne, a nawet podejmuj noworoczne postanowienia dzięki tym zimowym ćwiczeniom do wydrukowania z pliku PDF!

Przygotuj się na przypływ wiedzy — zimowe karty pracy za darmo to niesamowite materiały edukacyjne. Bałwany, śnieżki, pierniki i renifery angażują uczniów w pracę nad czytaniem, matematyką, pisaniem, wycinaniem, kodowaniem, uczą skupienia, kreatywności i cierpliwości. 

Materiały do przedszkola i szkoły na grudzień, styczeń i luty, a nawet marzec, znajdź potrzebne sezonowe karty pracy dla swoich uczniów. Przedszkolaki w wieku, 2, 3 4 i 5 lat. Będą zachwycone naszymi kolorowymi materiałami. Nauczycie się z nami wycinać, pokonywać labirynty, dzielić na głoski i sylaby.

Szukasz zabawnych, i ciekawych arkuszy z zadaniami dla 6, 7 i 8 latków? Zimowe arkusze ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym? Lepiej nie mogłeś trafić. Usiądź wygodnie zacznij przeglądać nasze zasoby.

Zimowy Segregator Przedszkolny jest wypełniony różnorodnymi ćwiczeniami umiejętności przedszkolnych.

Budowanie niezależności: 

Dzieci mogą pracować samodzielnie lub w małych grupach przy stole. Zachęcaj ich do samodzielnej nauki i zabawy.

Łatwe przygotowanie: 

Wydrukuj nasze cudne i urocze karty pracy o zimie i wsuń do przezroczystych koszulek i nie potrzebujesz nawet laminatora.

Oparte na zabawie: 

Te interaktywne, praktyczne ćwiczenia są stworzone, aby angażować młode umysły, używać wielu zmysłów i sprawiać, że nauka jest zabawna i ciekawa.

Cieszymy się, ze z nami jesteś korzystasz z materiałów edukacyjnych, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pin It on Pinterest