Dzień Chłopaka

Generator napisów na girlandach

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Generator dyplomów na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzi się 30 września. Tego dnia w przedszkolu i w szkole organizowane są zabawy dla chłopców. Nie jest to oficjalne święto, możemy je zaliczyć do świąt nietypowych, jednak chętnie obchodzonych przez dzieci.

Jeśli szukasz wierszyka, dyplomu, medalu, plakatu, dekoracji do wydruku na Dzień Chłopaka to trafiłaś idealnie. Przygotowaliśmy olbrzymi zbiór wszystkiego co niezbędne aby to święto uczcić. Są tu śliczne kolorowanki do druku również w rozmiarze XXL, karty pracy do druku, oraz ćwiczenia online i inspiracje na prace plastyczne. Sami sprawdźcie co przygotowaliśmy.

Jak zorganizować Dzień Chłopaka w przedszkolu i szkole?

To jest taki dzień w którym dziewczynki przygotowują niespodzianki dla chłopców. Świetnym pomysłem będzie wręczenie dyplomów i medali oraz wydrukowanych pucharów.

Możecie przygotować Dzień Chłopaka na sportowo i zorganizować turniej.

Chcesz udekorować gazetkę szkolną albo salę z okazji Dnia Chłopaka i szukasz dekoracji?

Na naszej stronie znajdziesz ogrom gotowych szablonów do druku na Dzień Chłopaka, wszystkie dekoracje są darmowe, jest w czym wybierać. Stworzyliśmy też takie w rozmiarze XXL jeśli posiadacie dużo miejsca w tablicy.

Jest nam niezwykle miło kiedy na różnych profilach widzimy chłopców z naszymi medalami na szyi, z dyplomem w ręku na Dzień Chłopaka. Jesteśmy wtedy pewni, że nasze materiały do druku bardzo się Wam podobają. Może i w tym roku przygotujemy coś ekstra dla wszystkich młodych panów!

Jeśli brakowało Ci pomysłów i inspiracji aby obchodzić Dzień Chłopaka, w żłobku, przedszkolu i szkole to mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi będą pomocne.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta we wrześniu:

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest