EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy (Dzień Babci i Dziadka)

Karty pracy do druku na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najbardziej lubianych przez dzieci świąt, ale nie można zapomnieć w tym dniu o pracy. W związku z tym przygotowaliśmy przyjemne i łatwe karty pracy, które dzieci mogą rozwiązywać indywidualnie lub w grupach. Zadania są dostosowane tak, aby były wykonalne zarówno dla dzieci w przedszkolu, jak i dla tych, które uczęszczają od klas nauczania początkowego. Kolorowe, ciekawe treści na pewno zachęcą je do rozwiązywania problemów. Nawiązanie do Dnia Babci i Dziadka w zadaniach sprawi, że dzieci nadal pozostaną w klimacie tego wspaniałego święta. 

Karty pracy na Dzień Babci i Dziadka mają na celu aktywizację dzieci, a także rozwój ich umiejętności. Nie są one najtrudniejsze, ale podczas ich wykonywania zawsze powinna być przy nich osoba dorosła, aby nie czuły się pozostawione z problemem same. Karty pracy na Dzień Babci i Dziadka, pomimo tego, że wymagają skupienia i pracy, na pewno spodobają się dzieciom i zostaną wykonane z przyjemnością.

Po rozwiązaniu kart pracy czas na kreatywne zabawy. Zajrzyj do innych kategorii na naszej stronie internetowej związanych z Dniem Babci i Dziadka. Przygotujcie razem pomysłowe upominki dla Babci i dla Dziadka, korzystając z naszych inspiracji!

Czy nasze karty pracy na Dzień Babci i Dziadka są darmowe?

Oczywiście, że tak! Uwielbiamy dla Was tworzyć i z chęcią to robimy. Poprosiliście nas abyśmy stworzyli śliczne szablony z materiałem dydaktycznym abyście mogli w ciekawy sposób obchodzić Dzień Dziadka i Babci. Wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy ciekawe i kolorowe szablony z zadaniami dla dzieci.

Pin It on Pinterest