EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy (Dzień Dziewczynek)

Karty pracy do druku na Dzień Dziewczynek

Dzień Dziewczyny może być inspiracją dla nauczycieli oraz opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym do zaplanowania zajęć, które mogłyby kształcić. Aby pomóc w przygotowaniu scenariusza takich lekcji, przygotowaliśmy całkiem sporą gamę kart pracy, które można wydrukować całkowicie za darmo bezpośrednio z naszej strony, bez konieczności zapisywania ich na twardym dysku komputera, którego aktualnie się używa.

Wśród kart pracy do druku przygotowanych na Dzień Dziewczynki znajdziesz między innymi zadania takie jak wyklejanki, połącz połówki, labirynty matematyczne, układanie wyrazów z liter, liczenie sylab, czy też kolorowanie według wzoru. Zestaw zadań został przygotowany tak, aby ich poziom był dostosowany do dzieci w konkretnym wieku. Do kart pracy, dla rozluźnienia i odpoczynku, dobrać można na przykład darmowe kolorowanki, które również znajdziesz na naszej stronie internetowej, w określonej zakładce. 

Karty pracy z okazji Dnia Dziewczynek, które przygotowaliśmy, są naprawdę bardzo różnorodne i z pewnością znajdziesz takie, które będą odpowiadać dzieciom, nad którymi sprawujesz opiekę.  Nasze karty pracy można też wykorzystać podczas Dnia Kobiet.