Karty pracy (Dzień Dziewczynek)

Ładuję

Dzień Dziewczyny może być inspiracją dla nauczycieli oraz opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym do zaplanowania zajęć, które mogłyby kształcić. Aby pomóc w przygotowaniu scenariusza takich lekcji, przygotowaliśmy całkiem sporą gamę kart pracy, które można wydrukować całkowicie za darmo bezpośrednio z naszej strony, bez konieczności zapisywania ich na twardym dysku komputera, którego aktualnie się używa.

Wśród kart pracy do druku przygotowanych na Dzień Dziewczynki znajdziesz między innymi zadania takie jak wyklejanki, połącz połówki, labirynty matematyczne, układanie wyrazów z liter, liczenie sylab, czy też kolorowanie według wzoru. Zestaw zadań został przygotowany tak, aby ich poziom był dostosowany do dzieci w konkretnym wieku. Do kart pracy, dla rozluźnienia i odpoczynku, dobrać można na przykład darmowe kolorowanki, które również znajdziesz na naszej stronie internetowej, w określonej zakładce. 

Karty pracy z okazji Dnia Dziewczynek, które przygotowaliśmy, są naprawdę bardzo różnorodne i z pewnością znajdziesz takie, które będą odpowiadać dzieciom, nad którymi sprawujesz opiekę.  Nasze karty pracy można też wykorzystać podczas Dnia Kobiet.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest