Kodowanie – Dyktando graficzne: Karty pracy do druku

Wszystkie poniższe karty pracy zostały wygenerowane przez Was w naszym darmowym narzędziu: generator kart pracy: Kodowanie - dyktando graficzne.

Ładuję

Karty pracy typu kodowanie - dyktando graficzne to sprytne połączenie zadań, które mogą ćwiczyć równocześnie bardzo wiele umiejętności. Zdecydowanie dominuje tu ćwiczenie skupienia i koncentracji, szczególnie jeśli dzieci rozwiązują zadanie w taki sposób, że do gotowego obrazka muszą dopisać w jakich polach znajduje się jaki kolor. Jeśli natomiast na podstawie legendy dzieci muszą pokolorować odpowiednie pola, do ćwiczeń na koncentrację dochodzi ćwiczenie motoryki małej i percepcji wzrokowej.

Nasza kolekcja darmowych kart pracy do kodowania w stylu dyktanda graficznego w PDF jest gotowa do drukowania. Wszystkie dostępne tu zadania zostały stworzone przez Was w naszym kreatorze. Regularnie uzupełniamy ten dział aby stworzyć jak największą kolekcję zadań online.

Posiadamy zbiór zadań o rozmaitej tematyce i stopniu trudności. Znajdziecie tu dyktando graficzne na planszy 5x5 ale także standardowe 10x10 i ogromne 15x15. Są tu karty pracy o tematyce patriotycznej i o misiach. Znajdziesz tu zadania na święta typowe jak Boże Narodzenie i nietypowe jak na przykład na Dzień Drzewa. Mnóstwo kolorowych zadań dla każdego.

Zobacz także inne darmowe karty pracy i drukowanki:

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest