EduZabawyLogo

Boże Narodzenie

Odznaki i medale na Boże Narodzenie

Odznaki i medale

kolorowe i do pokolorowania

Szablony do prac plastycznych na Boże Narodzenie

Szablony do prac plastycznych

proste rysunki do druku

Prezentacja: tradycje bożonarodzeniowe

Prezentacja

film edukacyjny + tekst

Generator napisów na girlandach

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Nauka rysowania na Boże Narodzenie

Nauka rysowania

filmy: Mikołaj, prezenty, renifer, elf

Kolorowanki na Boże Narodzenie

Kolorowanki

A4 i XXL

Pudełka świąteczne na Boże Narodzenie

Pudełka świąteczne

do drukowania, wycinania i składania

Plakaty na Boże Narodzenie

Plakaty

A4 i XXL

Gry online

Pomoce dydaktyczne na Boże Narodzenie w przedszkolu i szkole:

Ogromny zbiór wartościowych i ślicznych świątecznych materiałów do wydrukowania an Boże Narodzenie. Idealne darmowe arkusze i szablony z dekoracjami i kartami pracy do druku.Przygotowane z myślą o przedszkolakach i uczniach na świąteczne zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Nie musisz przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu bezpłatnych świątecznych materiałów PDF do wydrukowania, takich jak łatwe kolorowanki na Boże Narodzenie, zajęcia dla przedszkolaków, świąteczne prace plastyczne i karty pracy do druku na święta Bożego Narodzenia, już wykonaliśmy to zadanie specjalnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy śliczne i kolorowe materiały do przedszkola, pomysły na zabawy. Boże narodzenie w przedszkolu to czas prezentów, Mikołaja, ślicznych kolorowych dekoracji, tworzenia ozdób świątecznych i pisania kartek z życzeniami do najbliższych.

Święta są zawsze bardzo pracowite i jesteśmy przekonani, że masz już dość dużo obowiązków z nimi związanych. Materiał na Boże Urodzenie podzieliliśmy kategorie.

Ta niesamowita kolekcja darmowych świątecznych materiałów do wydrukowania jako PDF est jednym z najpopularniejszych artykułów świątecznych na stronie EduZabawy. Cieszymy się, że towarzyszymy Wam w tym świątecznym okresie i chociaż tak możemy Wam pomóc.

Najlepsze darmowe materiały świąteczne do druku dla dzieci

Jeśli szukasz świątecznych materiałów do wydrukowania, nie szukaj dalej. Pogrupowaliśmy je tematyczne, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej tematyki na Boże Narodzenie. Znajdziesz tu cudne dekoracje, witraże świąteczne, plakaty i napisy świąteczne do druku. Mnóstwo świątecznych prac plastycznych, które wykonasz z dziećmi w domu i w przedszkolu, już 3, 4 i 5 latki świetnie będą spędzać świąteczny czas.  

Dekoracje i karty pracy do wydrukowania dla dzieci

Jakie są Wasze ulubione czynności an Boże Narodzenie? Przygotowaliśmy listę świątecznych czynności, które możesz wykonać razem z dziećmi:

  • Zbuduj papierową choinkę
  • Udekoruj papierowe ciasteczka, zagraj w grę w dopasowywanie
  • wypełnij darmowe karty pracy na Boże Narodzenie
  • Wydrukuj kalendarz adwentowy

Darmowe kolorowanki do druku na Boże Narodzenie

Świąteczne kolorowanki są dostępne w najróżniejszych wzorach i motywach. Wybieraj spośród Elfów na półce, reniferów, Mikołajów, scen na śniegu, grudniowych wieczorów, mroźnych zimowych dni, pamiętaj o bałwanie. Piękne świąteczne szablony do druku i to za darmo w plikach PDF.

Przejrzyj naszą stronę, aby znaleźć odpowiednie materiały, które Cię interesują. Ogromna kolekcja świątecznych materiałów do wydrukowania, w tym szablonów do kolorowania, kartek do wydrukowania i zawieszek na prezenty! Piękne, wysokiej jakości kartki do druku. Wszystko po to aby zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego daj mi znać, a z czasem mogę to dla Ciebie dodać.

Miłego korzystania i Wesołych Świąt! 

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w grudniu:

Polub nas:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Reklama: