Matematyka klamerkowa: Karty pracy do druku

Ładuję

Policz i pokoloruj 1-10 do druku, karty pracy - matematyka klamerkowa 

Przygotowaliśmy pokaźny zbiór kart pracy do druku dla przedszkolaków i uczniów klasy 1 do druku. Znajdziesz tu gotowe szablony do nauki liczenia za pomocą obrazków. Zadaniem dziecka jest policzenie na karcie obrazków a następnie zaznaczenie właściwej liczby, Jako dodatkowe utrudnienie i ćwiczenie dla małych rąk możesz zaproponować dziecku aby wycięło zadania, po czym prawidłową odpowiedź zaznaczyło przymocowując klamerkę. Stąd nazwa matematyka klamerkowa dla dzieci.

Przecudne graficznie, wykonane estetycznie zadania do wydrukowania dla przedszkolaków i karty pracy dla uczniów klasy 1.

Dzięki tym kartom pracy szybko naucza się liczyć do 10, zaczną rozumieć i kojarzyć zależność między liczbą a ilością przedmiotów na obrazku.

Każda z kategorii jest oparta o pewien motyw przewodni i w ten sposób mamy naukę liczenia z motywem zimowym, jesiennym na boże narodzenie, na Wielkanoc i wiosnę. Mnóstwo prześlicznych kart pracy do nauki matematyki dla klasy 1 i przedszkolaków. Jeśli dzieci mają problem z przymocowaniem klamerki, mogą też po prostu pokolorować właściwe pole. Świetna pomoc przy nauce liczenia i przy rozpoznawaniu liczb.

Zobacz także inne darmowe karty pracy i drukowanki:

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest