Policz obrazki: Karty pracy do druku

Policz obrazki: Karty pracy do druku

Policz obrazki w kwadratach i zapisz cyfrę. Genialne karty pracy z matematyki dla dzieci w wieku 3, 4, 5, 6 i 7 lat.

Młodsze dzieci mogą stawiać kropki lub układać odpowiednią ilość pomponów przy obrazku. Starsze mogą zapisywać wynik w kwadratach.

Przedszkolne umiejętności matematyczne są ważne i jako rodzice i nauczyciele chcemy, aby nasze dzieci były przygotowane do następnego poziomu jakim jest pójście do szkoły. Łatwym sposobem na utrzymanie umiejętności matematycznych Twojego dziecka jest korzystanie z naszych bezpłatnych kart pracy do liczenia w przedszkolu! Te ćwiczenia matematyczne dla przedszkolaków i uczniów klas 1 i 2 będą działać na rozpoznawaniu liczb i liczeniu. Są idealne podczas podróży, jako dodatek do opanowania przez cały rok szkolny lub podczas tych leniwych dni ferii zimowych, kiedy za oknem jest za zimno, żeby wyjść na zewnątrz. Wypróbuj nasze darmowe zadania dla dzieci do druku, uczcie się razem liczenia i matematyki. Policz obrazki, które znajdują się w kwadratach, a następnie zapisz wynik lub pokaż na innych przedmiotach.

Nauka liczenia nigdy nie była taka prosta. Twoje dziecko w wieku 2, 3, 4, 5 czy 6 lat bardzo polubiło matematykę? 

Niesamowite że już 2 latki chętnie korzystają z obrazkowych kart pracy i chętnie współpracują. Jeśli jest to w formie zabawy to zachęcamy do kontynuowania tematu. Pamiętajcie, że nic na siłę. Ma to być zabawa i nauka w jednym. 

Liczenie bloków lub liczenie monet, liczenie ciasteczek lub cukierków, nasze karty pracy do druku do liczenia pełne są grafik dzięki którym możesz dokonać wyboru jaka tematyka Was interesuje.

Jeśli przerobiliście już wszystkie ćwiczenia dla dzieci z tej kategorii zachęcamy skorzystania z quizów matematycznych dla klasy 1.

Zobacz także inne darmowe karty pracy i drukowanki:

Pin It on Pinterest