EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy (Dzień Dinozaura)

Karty pracy do druku na Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura to nie tylko dobra zabawa z grami, zabawami i konkursami, ale i dzień nauki. Dlatego właśnie z tej okazji przygotowaliśmy specjalne karty pracy do druku jako PDF. Jest ich naprawdę bardzo duży przekrój, dlatego z pewnością nie będzie problemu z ich doborem do grupy wiekowej, a także do poziomu zaawansowania dzieci. Karty pracy na Dzień Dinozaura są jednocześnie pouczające, ale z drugiej strony rozrywkowe. Wśród nich znajdziesz takie, które będą kłaść nacisk na naukę związaną z literami, zaś drugie – z cyferkami. Nie zabraknie też zadań stricte na logiczne myślenie, a także na szlifowanie umiejętności dokładności poprzez kolorowanie obrazków z dinozaurami.

Wybór jest naprawdę duży: graficzne dyktando z dinozaurami, matematyczny labirynt, układanie wyrazów z liter, łączenie połówek, szlaczki, puzzle, grafomotoryka, domino, memory… Słowem – cudowna zabawa, która może nauczyć naprawdę wiele…

Zaproponuj swoim podopiecznym rozmaite karty pracy z dinozaurami, przeplatając je grami i zabawami. Niech Dzień Dinozaura będzie wyjątkowy, dzieci niech wyniosą z niego najwięcej, jak tylko się da!