Pomoce dydaktyczne na Wielkanoc:

Dekoracje na Wielkanoc

Dekoracje

A4 i XXL do druku

Plakaty na Wielkanoc

Plakaty

A4 i XXL do druku

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Napisy na Wielkanoc

Napisy

do druku

Wielkanocne witraże

Witraże

do druku

wielkanocne szablony dekoracyjne

Szablony Dekoracyjne

XXL do druku

Kolorowanki online na Wielkanoc

Kolorowanki online

do kolorowania na stronie i do druku

Karty pracy na Wielkanoc

Karty pracy

do druku

Fotobudki na Wielkanoc

Fotobudlki

XXL do druku

Gry online na Wielkanoc

Gry online

wielkanocne

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Wielkanoc to święto ruchome. W przedszkolu święto wielkanocne może być świetną okazją, aby urozmaicić czas spędzony z najmłodszymi, a jednocześnie nauczyć ich czegoś nowego. Można przybliżyć zagadnienia i tradycje staropolskie. Nasze materiały można wykorzystać podczas planowania scenariusza zajęć Wielkanocy w przedszkolu. Dzieci w tym okresie mogą poznać tradycje i symbole wielkanocne. W związku z tym, przygotowaliśmy inspirujące i kreatywne materiały z myślą o nauczycielach i rodzicach. W tym czasie możecie ozdabiać pisanki, przedstawiamy kreatywne sposoby dekorowania pisanek –  oraz naturalne sposoby na barwienie pisanek.  

W zakładce dekoracje znajdziecie te które lubicie najbardziej. Słodkie, urocze a wręcz cudne obrazki do wydrukowania i powieszenia an oknie czy gazetce szkolnej. Nie mogło zabraknąć baranka wielkanocnego, zajączka, koszyczka i babki wielkanocnej. Mamy też mnóstwo innych dekoracji tych w małym i dużym rozmiarze. Nie musisz się martwić że nie masz miejsca na ścianie czy gazetce szkolnej. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rozmiary A4 i XXL.  

Dodatkowo znajdziesz obrazki do dekoracji sali w postaci, królików, kurczaczków wielkanocnych oraz pisanek. Aby urozmaicić wspólną zabawę i jednoczesną naukę, przygotowaliśmy również karty pracy dla dzieci. Cały czas staramy się dodawać nowe i urozmaicone karthpracy dla 3, 4 i 5 latków. Jednak nie zapominamy o tych starszych dzieciach, które również uwielbiają zajączka. Genialne i łatwe do wykonania prace plastyczne wykonane przez dzieci, które mogą stać się dla Was inspiracją. To między innymi papierowe pisanki odbite na obrusie, kurczaczki z małych słoików czy zajączki zawieszki. A może skorzystacie z którkibch i zabawnych wierszyków dla dzieci. Jeśli organizujesz kiermasz wielkanocny lub konkurs plastyczny o Wielkanocy to idealnym rozwiązaniem jako dodatek do nagrody będzie dyplom, na tę okazję stworzyliśmy generator dyplomów wielkanocnych, który jak wszystkie nasze materiały jest darmowy. Zachęcamy do skorzystania z naszych materiałów, które pomogą w codziennej pracy nauczyciela i rodzica.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w kwietniu:

Pin It on Pinterest