EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Pomoce dydaktyczne na Dzień Rodziny – 15 maja

Dekoracje na Dzień Rodziny

Dekoracje

A4 i XXL do druku

scenariusze na Dzień rodziny

Scenariusze

zabaw, zajęć i przedstawień

laurki i kartki na dzień rodziny

Laurki i kartki

kolorowe i do pokolorowania

Kolorowanki na Dzień rodziny

Napisy

w PDF do druku

kolorowanki na dzień rodziny

Kolorowanki

A4 i XXL do druku

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Pomoce dydaktyczne na Dzień Rodziny w przedszkolu i szkole:

Dzień Rodziny obchodzony w maju jako połączenie Dnia Mamy i Dnia Taty w jedno. Idealna sposobność do spędzania czasu na świeżym powietrzu przy okazji rodzinnego pikniku z konkursami i zabawami dla wszystkich. Jest to także idealna okazja ku temu, aby w okresie przed i po tym święcie materiały dydaktyczne miały właśnie tematykę rodziny. Jeśli do tej pory brakowało Ci takich materiałów idealnie się składa, że tu jesteś.

W tym dziale opublikowaliśmy mnóstwo darmowych materiałów edukacyjnych o tematyce rodziny. Znajdziesz tu dekoracje do ozdobienia sali przedszkolnej lub do zrobienia gazetki szkolnej. Możesz je drukować w formacie A4 lub 2x2A4 bez używania dodatkowego oprogramowania – wszystko jest gotowe do druku. Są tu także odznaki dla super taty i super mamy, laurki do druku i kolorowania oraz wierszyki, które dzieci mogą recytować podczas przedstawienia, lub wpisać w laurkę. Co więcej, są tu inspiracje na prace plastyczne, które mogą być drobnymi podarkami od maluchów dla rodziców.

Jeśli faktycznie planujesz rodzinny piknik z konkursami i zabawami może zainteresują CIę również nasze generatory dyplomów. Możesz w nich stworzyć dyplomy dostosowane do konkursów, które planujesz. A jeśli to nie wchodzi w grę możesz także skorzystać ze scenariuszy na rodzinne przedstawienie.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w maju:

Pin It on Pinterest