EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy (Wielkanoc)

Karty pracy na Wielkanoc w PDF do druku:

Wesołego Alleluja! Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami. Rodzice i nauczyciele zaczynają już szukać ciekawych i kreatywnych sposobów. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i ślicznych kart pracy w PDF do wydrukowania na święta wielkanocne i o tej właśnie tematyce. Na pewno będą niesamowitą pomocą w domu, przedszkolu i szkole podczas zajęć z dziećmi. Potrzebujesz szablonów dla najmłodszych dzieci albo tych zupełnie starszych, na pewno znajdziesz u nas interesujące Cię materiały. Pozostałe karty pracy możesz stworzyć samodzielnie przy pomocy generatora. 

Przygotuj kredki, nożyczki, mazaki, farby, klej, plastelinę i wybieraj spośród setki ślicznych szablonów do druku dla dzieci. Możecie się bawić i uczyć na różne sposoby. Dla młodszych dzieci w wieku 2, 3 i 4 latka odpowiednie mogą okazać się wszystkiego typu wielkanocne wyklejanki. Przy okazji poćwiczycie motorykę małą i sprawność rączek. Matematyka dla najmłodszych i nauka cyferek i liczb? Bardzo proszę macie do dyspozycji puzzle matematyce podzielone na trzy trudności 3 elementowe, 5 elementowe i 10 elementowe. Dzieci mogą je samodzielnie wycinać, a następnie tworzyć obrazek przyklejając na drugiej kartce. Widzisz ile umiejętności ćwiczą przy tego typu zadaniach dla przedszkolaków? Są też zadania i ćwiczenia grafomotoryczne z pisankami, zajączkami i barankami wielkanocnymi.  

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają łamigłówki to na pewno pokochają labirynty, sudoku, oraz sekwencje. To są świetne gry i zabawy logiczne dla najmłodszych. Śliczna grafika sprawia że materiały są ciekawe zarówno dla rodziców i nauczycieli oraz przede wszystkim dla dzieci. Jeśli chcesz aby dziecko potrenowało skupienie i cierpliwość to jesteś w idealnym miejscu. Spójrz jakie cudowne karty pracy na Wielkanoc przygotowaliśmy. Możesz wybierać spośród naszych szablonów pod kątem trudności i atrakcyjności. Bezpłatne karty pracy na Wielkanoc są też przystosowane dla starszych dzieci, pobawcie się wspólnie w kodowanie. Policzcie sylaby, zagrajcie w Ja mam kto ma. Świetne zabawy i ćwiczenia dla dzieci. Jeśli chciałbyś aby jakiś dział się u nas pojawił śmiało pisz do nas. Będzie nam miło jeśli udostępnisz nasz wpis innym rodzicom i nauczycielom.

Baw się z nami naszymi licznymi wielkanocnymi kartami pracy dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, pamiętaj że są zupełnie za darmo i przygotowane do wydrukowania. Koloruj, ozdabiaj i baw się poprzez zabawę.

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Wielkanoc:

Dodatkowo polecamy: