Karty pracy (Halloween / Święto dyni)

Karty pracy do druku na Halloween / Święto dyni

Halloween to jedno z najpopularniejszych świąt dla dzieci. Oprócz pysznych smakołyków, które otrzymują, mogą również przebierać się w kostiumy, chodzić na różne zabawy, a nawet od czasu do czasu straszyć swoich przyjaciół. 

Przygotowaliśmy cudne i urocze karty pracy do druku na Halloween, które zapewniają trochę nauki wraz z zabawą. Można z nich korzystać za darmo w klasie lub w domu.

Dzięki tym arkuszom na Halloween nauczycie się wspólnie liczyć, przejdziecie przez labirynt, rozwiązanie zagadki i łamigłówki. Dodatkowo poćwiczycie motorykę małą poprzez wyklejanie szablonów z dynią, wiedźma, duszkami. Ułożycie również puzzle z kilku elementów. Zbór kart pracy jaki przygotowaliśmy na Halloween jest ogromny! Znajdziecie tu arkusze dla 4, 5 i 6 latków. Jednak starsze dzieci w wieku 7, 8 i 9 również mogą być zainteresowane tymi aktywnościami. 

Świetne połączenie nauki i dobrej zabawy podczas święta, które wzbudza kontrowersje. Jednak my proponujemy tylko dobrą zabawę. 

Wesołe i kolorowe szablony na pewno spodobają się dzieciom.  

Możecie ułożyć wyraz z rozsypanych liter, jako odpowiedź macie przedstawiony obrazek. Są też karty pracy z łączeniem obrazka i cienia albo połączeniem dwóch takich samych połówek. Dla starszych mamy dyktando graficzne które sprawi że potratują skupienie i cierpliwość.

Pin It on Pinterest