Karty pracy (Boże Narodzenie)

Ładuję

Już niedługo Boże Narodzenie, pora powoli zacząć przygotowania. Dzieci będą się dobrze bawić ćwicząc matematykę, naukę literek i cyferek, umiejętności czytania i pisania, korzystając z tych prześlicznych, darmowych do wydrukowania świątecznych kart pracy i ćwiczeń dla przedszkolaków. Zadania do wypełnienia w postaci kart pracy do druku na Boże Narodzenie zapewnią dzieciom zaangażowanie i dobrą zabawę przez cały grudzień. Po prostu wydrukuj bezpłatny zadania z pliku PDF dla przedszkolaków w wieku 3, 4 5 i 6 lat oraz uczniów klas 1, 2 i 3.

Ćwicz różnorodne umiejętności dzięki darmowym kartom pracy do druku z motywem świątecznym Bożego Narodzenia. Ta ogromna paczka bezpłatnych ćwiczeń bożonarodzeniowych zawiera karty pracy z grafomotoryki, wyklejanki, puzzle 3, 5 i 10 elementowe do druku oraz śliczne i kolorowe łamigłówki i zadania logiczne dla dzieci.

Boże Narodzenie to najwspanialszy czas w roku — na świętowanie i na naukę! Nasze świąteczne materiały dydaktyczne i edukacyjne wnoszą radość dzięki różnorodnym ćwiczeniom które jednocześnie edukują i bawią Twoich uczniów i przedszkolaków. Oprócz świątecznych ćwiczeń z pisania, zagadek do liczenia sylab i gier matematycznych znajdziesz tu zadania w postaci arkuszy dla przedszkolaków. 

Prześliczne karty pracy z Mikołajem do druku, Panią Mikołajową, prezentami, udekorowaną choinką. Dzięki nam razem z dziećmi rozwiążesz niesamowite ćwiczenia oraz spędzisz miło czas. Możesz pokolorować obrazek według schematu, policzyć sylaby w wyrazach świątecznych, rozwiązać dyktanda graficzne. Dokończyć sekwencje i rytmy z motywem świątecznym na Boże Narodzenie. Każda z tych kart pracy jest darmowa i przygotowana do druku jako PDF! 

Uczycie się czytać i poznajecie literki? Może macie ochotę ułożyć wyraz z rozsypanki literowej, jako podpowiedź jest obrazek który ma za zadanie ułatwić dziecku czynność.

Jest też hit, który uwielbiają wszystkie dzieci. Ja mam kto ma na Boże Narodzenie!. Bawcie się całą grupą w przedszkolu. 

Przygotujcie plastelinę i wyklejajcie przygotowane przez nas szablony świąteczne. 

Pin It on Pinterest