Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Kubuś Puchatek (Kolorowanki)

Kolorowanki A4 i XXL z Kubusiem Puchatkiem

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Było kilka fikcyjnych postaci, które przez lata przetrwały próbę czasu, aby przynosić radość dzieciom. Czy jesteś sobie w stanie przypomnieć jaka była Twoja ulubiona postać bajkowa w dzieciństwie? Jesteśmy pewni, że większość z Was odpowie że Kubuś Puchatek!

Większość postaci pojawia się i odchodzi, ale niektóre pozostaną ikonami przez wiele lat, a Kubuś Puchatek jest jednym z najlepszych przykładów.

Sympatyczny niezdarny miś od pokoleń sprawia radość czytelnikom zarówno młodym, jak i starszym, a na pewno będzie sprawiał radość przyszłym pokoleniom!

Kolorowanki Kubuś Puchatek – którą wybierzesz?

Mamy nadzieję, że ta seria darmowych kolorowanek z Kubusiem Puchatkiem dla dzieci zapewni Wam godziny niesamowitej zabawy dla Ciebie!

Pamiętaj, że wszystkie nasze malowanki PDF do wydrukowania są w 100% darmowe, abyś mógł je wydrukować, pokolorować i cieszyć się nimi.

Oznacza to, że możesz wydrukować wiele kopii swoich ulubionych materiałów do wydrukowania z Kubusiem Puchatkiem, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi lub wykorzysta podczas zajęć w  przedszkolu lub w szkole. Czy wiesz, ze ten sympatyczny miś doczekał się bawet Swojego święta? Dzień Kubusia Puchatka! Obchodzimy go 18 stycznia.

Czym najbardziej lubisz kolorować i ozdabiać szablony do kolorowania?

Pamiętaj, aby polubić i udostępnić naszą stronę na Facebooku, ponieważ będziemy udostępniać nowe bezpłatne kolorowanki i materiały do ​​wydrukowania, a my nie chcielibyśmy, abyś przegapił dobrą zabawę!

Jeśli masz ochotę prześlij nam pokolorowany obrazek z Kubusiem Puchatkiem, za każdym razem jest nam bardzo miło kiedy taki otrzymujemy. 

Staramy się aby nasze materiały były jak najbardziej ciekawe i dostarczały mnóstwa zabawy. Dlatego też przygotowaliśmy również kolorowanki XXL z Kubusiem Puchatkiem. Wszystkie obrazki są darmowe przygotowane pod roku jako plik PDF.

Kolorowanki z Kubusiem Puchatkiem doskonale nadają się do wprowadzenia maluchów w magiczny świat Disneya poprzez zabawę i naukę z użyciem kredek, mazaków i flamastrów. Darmowe malowanki dla dzieci są odpowiednie dla różnych grup wiekowych, w tym małych dzieci, przedszkolaków i uczniów. Dzieci w wieku 3, 4, 5 i 6 lat będą zachwycone tymi szablonami. Oprócz tytułowej postaci, nasz pakiet z kolorowankami zawiera również inne popularne postacie z serialu, takie jak Tygrysek, Prosiaczek i Kłapouchy.

Pin It on Pinterest