EduZabawyLogo

Rozpoczęcie roku

Witamy po wakacjach!

Mamy nadzieję, że lato i wakacje były wspaniałym czasem wypoczynku i relaksu. Naładowaliście akumulatory i jesteście pełni energii na nowy rok szkolny i przedszkolny. Rozpoczęcie roku to ważny moment w życiu każdego ucznia i przedszkolaka. 

Rozpoczęcie roku przypada na 1 września. Jednak wiemy, że niektórzy z Was lubią być przygotowani dużo szybciej z materiałami do druku. Dlatego też stworzyliśmy ogrom materiałów, które mogą się Wam przydać.

Znajdziecie tu śliczne dyplomy na rozpoczęcie roku, girlandy i napisy. Znaczki i etykiety które możecie wypisać ręcznie lub skorzystać z generatora znaczków na szafki i wpisać imiona komputerowo. Przygotowaliśmy plakaty do druku aby rozpoczęcie roku było łatwiejsze i przyjemniejsze dla wszystkich. Drukując plakaty możecie je umieścić na gazetce szkolnej lub na poszczególnych drzwiach sali aby uczniowie i rodzice wiedzieli jak się poruszać. 

Stworzyliśmy również plansze z kącikami tematycznymi, każda plansza jest opatrzona również obrazkiem aby ułatwić nieczytającym dzieciom zrozumienie napisu. 

Przygotowaliśmy gotowe napisy do druku na rozpoczęcie roku oraz oczywiście Wasz ulubiony generator napisów jest do Waszej dyspozycji z szablonami odpowiednimi na tę okoliczność. 

Dzięki naszym scenariuszom łatwiej przebiegnie etap integracji i adaptacji dzieci w szkole i przedszkolu. 

A jak wiadomo każde rozpoczęcie roku wiąże się z przygotowaniem odpowiednich dekoracji, więc  czekają już na Ciebie dekoracje w rozmiarze A4 i XXL wszystkie przygotowane do wydrukowania i umieszczenia na gazetkę szkolną.  

Pomoce dydaktyczne do druku na święta we wrześniu:

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: