Lato (Kolorowanki)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Kolorowanki A4 i XXL do druku na lato

Wakacje wakacjami, ale co to za odpoczynek, bez kolorowanek?! Obrazki do kolorowania dla dzieci na lato i wakacje, dla przedszkolaków i dla dzieci w wieku szkolnym to świetna zabawa i dobre ćwiczenie, które mogą wykonywać nie tylko podczas trwania roku szkolnego, ale także w czasie wakacji. Uczeni wielokrotnie udowadniali, że kolorowanie ma bardzo dobry wpływ na rozwój obydwu półkul mózgu – świetnie rozwija kreatywność, pomysłowość, dokładność, staranność, a także intelekt! 

Kolorowanki letnie i wakacyjne do druku PDF to także idealne zadanie na finisz roku szkolnego, kiedy – nie ukrywajmy – wszyscy myślą już o wakacjach i nikomu w głowie trudne zadania matematyczne lub pisanie wypracowań. Obrazki do kolorowania do druku z motywem lata i wakacji, które przygotowaliśmy, nawiązują bezpośrednio do dni wolnych od przedszkola lub szkoły. Przedstawiają między innymi bawiące się dzieci, zwierzątka oraz rośliny. Po kolorowaniu można je połączyć, tworząc wyjątkowy, letni obraz.

Zaprojektowane przez nas letnie kolorowanki do druku dla dzieci są zapisane w pliku PDF i są całkowicie za darmo. Ich wydrukowanie nie powinno być dla Ciebie problemem, ponieważ nawet nie musisz ściągać ich na dysk twardy swojego komputera. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię wzór kolorowanki wakacyjnej PDF, klikniesz na ikonkę drukarki u góry ekranu, a kolorowanka powinna już dalej wydrukować się sama. Jeśli masz z tym problem, poproś o pomoc starszą osobę. 

Pin It on Pinterest