EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień Pozytywnego Myślenia

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Materiały dydaktyczne na Dzień Pozytywnego Myślenia

2 lutego w przedszkolu obchodzony jest Dzień Pozytywnego Myślenia. To bardzo wesołe i optymistyczne jednak dość nietypowe święto. Tego dnia warto porozmawiać o emocjach. Może skorzystacie z naszej książki na dopasowywanie emocji. Możecie również udekorować gazetkę albo okna ślicznymi dekoracjami. Skorzystajcie z generatora napisów i utwórzcie dowolnej długości napis. Wszystkie jest do druku i jest oczywiście bezpłatne.

Z okazji Dnia Pozytywnego Myślenia prezentujemy bogaty zestaw materiałów edukacyjnych, które są dostępne za darmo w formacie PDF do druku. Wśród nich znajdziemy Kolorowanki XXL, które nie tylko dostarczają radości dzieciom, ale także pomagają rozwijać ich motorykę i koncentrację. Dodatkowo, oferowane scenariusze zajęć dla nauczycieli umożliwiają zorganizowanie kreatywnych i edukacyjnych lekcji. Dla jeszcze większej zabawy, strona zapewnia różnorodne zabawy grupowe, które wspierają rozwój kreatywności i umiejętności współpracy wśród dzieci.

Dodatkowo, girlandy do druku stanowią piękną dekorację, która może ozdobić każdą salę przedszkolną lub klasę, nadając jej pozytywny i radosny charakter. Karty pracy z kodowaniem i dyktandem graficznym to świetne narzędzia do rozwijania logicznego myślenia oraz koncentracji dzieci. Oferujemy również gry online i wykreślanki, które są świetnym sposobem na interaktywną naukę poprzez zabawę. Plansze dydaktyczne to z kolei pomocne narzędzia w nauce emocji i wyrażania uczuć.

W ofercie znajdziemy również dekoracje XXL do druku, w tym wesołe owoce, warzywa i emotikony. Są one idealne do udekorowania przestrzeni edukacyjnych, takich jak sale lekcyjne, korytarze szkolne, czy przestrzenie przedszkolne, nadając im przyjazny i kolorowy charakter. Wszystkie te materiały są łatwo dostępne i mogą być wykorzystane przez nauczycieli oraz rodziców do tworzenia inspirującego i pozytywnego środowiska edukacyjnego dla dzieci.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w lutym: