EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Zmysły człowieka

Zmysły człowieka

Zmysły człowieka w przedszkolu i szkole. Cudne materiały edukacyjne do druku jako PDF. Przygotowaliśmy dla Was ogromną paczkę ciekawych, kreatywnych i ślicznych materiałów do druku o 5 zmysłach.

W przedszkolu i klasach 1, 2 i 3 dzieci poznają pięć zmysłów. Zmysły pomagają przedszkolakom  powiązać wzrok, smak, węch, słuch i dotyk z częściami ciała. Nauka o 5 zmysłach nie musi być nudna, a kolorowa, zabawna i przyjemna. Postaraliśmy się stworzyć dla Was kreatywne pomysły.

Jeśli połączysz naukę z zabawą sensoryczną dzieci szybko zrozumieją poszczególne zmysły i szybko się ich nauczą. Przygotowaliśmy karty pracy, kolorowanki, plansze demonstracyjne, plakaty zarówno w wersji A4 jak i XXL aby maksymalnie urozmaicić zajęcia w przedszkolu i szkole. 

Wydrukuj wszystkie przygotowane przez nas materiały o zmysłach człowieka i popruwać ciekawe zajęcia. 

Wszystkie nasze materiały w tym karty pracy do druku dotyczą wszystkich pięciu zmysłów (wzroku, słuchu, węchu, smaku i dotyku). Są świetnym materiałem edukacyjnym do wykorzystania podczas nauki zarówno przedszkolaków jak i dzieci w klasach 1 – 3 o zmysłach.

Ten ogromny zbiór darmowych materiałów do wydrukowania o zmysłach człowieka to świetny sposób na poznanie pięciu zmysłów. Wszystkie nasze materiały są przygotowane pod roku jako PDF. Dział ten powstał ponieważ w ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo zapytań w tej tematyce. 

Jeśli uważacie, że temat zmysłów dla dzieci nie został dokończony i brakuje jakichś materiałów koniecznie do nas napiszcie.