EduZabawy.com

Bajki (Kolorowanki)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki z postaciami z kreskówek dla dzieci to świetny sposób na miło spędzony wieczór.

Kolorowanki do druku stanowią klasyczny sposób zabawy i rozrywki dla dzieci, są darmowe i nie wymagają żadnych przygotowań. Co więcej mogą pełnić funkcję edukacyjną, pobudzając wyobraźnię dzieci. To idealny sposób, aby bawić się z dziećmi, zapewnić im rozrywkę, a przygotowując im kolorowanki z postaciami z bajek w ciekawy i atrakcyjny sposób pomożesz im nauczyć się kolorów, zwierząt, sportu, przyrody jednocześnie pobudzając ich twórczą wyobraźnię! Dzieci zawsze bardzo lubiły postacie z kreskówek, a dorosłym bajki z dzieciństwa często przywołują dobre wspomnienia i uśmiech na twarzach. Bardzo popularne postacie z kreskówek, takie jak księżniczki Disneya, Psi Patrol, Pokemony i Pikachu, można teraz znaleźć na naszej stronach do kolorowania postaci z bajek. Możesz także wybrać dla swoich przedszkolaków i uczniów i kolorowanki Harry Potter, Transformers, Batman lub Spiderman, Avengers, Hulk. Będą zachwycone.

Nasze kolorowanki z bajkami dla dzieci są przygotowane do druku jako plik PDF. Są darmowe i możesz wydrukować ile tylko zechcesz. 

Jedna rzecz, która na pewno się nie zmieni, to radość dziecka z kolorowania. Idealny sposób na spędzenie kilku godzin lub kilku wolnych minut podczas przerwy w nauce w szkole, przedszkolu czy w domu. Przygotowaliśmy ogromny wybór kolorowanek bajkowych dla dzieci do druku. Czy wiesz, że w przedszkolu organizowany jest Dzień Postaci z Bajek? Te szablony idealnie nadają się właśnie na ten dzień. Zaskocz swoje przedszkolaki i przygotuj im niespodziankę. Twoje dziecko lubi jakaś postać? Przejrzyj nasz ogromny zbiór darmowych kolorowanek z bajkami do wydrukowania. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego dziecka.   

Przygotowane jako pliki PDF do druku za darmo jednym kliknięciem na drukarkę sprawisz ogromną radość swojemu dziecku. Gotowi na zabawę?

Na bieżąco tworzymy i dodajemy nowe ulubione i najpopularniejsze kolorowanki z postaciami z kreskówek i bajek. Wszystkie piękne czarno-białe szablony z wyraźnymi i grubymi konturami, gotowe do kolorowania przez Twoje dzieci. Możesz wyświetlić podgląd, a następnie po prostu wydrukować plik PDF.  Przygotuj kredki i temperówkę na pewno Ci się przyda. Te kreskówkowe i bajkowe szablony do kolorowania mogą zachęcić dzieci do ćwiczenia motoryki małej. Dzięki czemu będą miały wspaniały wstęp do nauki pisania w szkole. 

Jakie kolorowanki z bajkami lubi Twoje dziecko? Nie znalazłeś tu ulubionych postaci z bajek, a chciałbyś je pokolorować? Koniecznie do nas napisz!

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: