EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki (Dzień Chłopaka)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Chłopaka

Kolorowanki dla chłopców do druku, które można wykorzystać podczas obchodów Dnia Chłopaka, z okazji Dnia Dziecka, na urodzinach albo w wielu innych okazjach. Przygotowaliśmy dziesiątki szablonów do druku, również takie w rozmiarze XXL. Ogromna kolorowanka z superbohaterem do druku, kolorowanki z dinozaurami, astronautą w kosmosie oraz wiele innych fantastycznych wzorów które chłopcom na pewno się spodobają. Niedługo planujemy dodać kolorowanki z pojazdami rolniczymi, budowlanymi, wyścigówkami oraz wiele innych. Wszystkie do wydrukowania za darmo! 

Istnieje wiele fascynujących zajęć, które są przez chłopców uwielbiane na całym świecie. Od sportów i aktywności na świeżym powietrzu po zabawę z elektroniką, możliwość zabawy jest prawie nieograniczona! Mogą budować różne bazy, zajmować się pracami w ogródku.

Jeśli jednak za oknem pogoda nie dopisuje można skorzystać z mniej aktywnych zajęć, jak np zabawa masami plastycznymi albo kolorowanie szablonów.

Przygotowaliśmy ogromną kolekcję zabawnych, prostych i trudnych kolorowanek do druku dla chłopców.

Będą mieli mnóstwo okazji, aby zostać małymi artystami, wyjmijcie kredki, mazaki, ołówki, plastelinę a nawet brokat i skrawki materiałów i możecie tworzyć fantastyczne dzieła sztuki.

Możesz także wypróbować inne fajne środki artystyczne, takie jak akwarele lub farby akrylowe, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność kolorów podczas malowania tych wzorów.

Gdy skończysz już swoją ulubioną kolorowankę dla chłopców, możesz udostępnij ją na naszym Facebooku, chętnie ją zobaczymy.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak wspaniałe obrazki powstają z kolorowanek które dla Was przygotowaliśmy.

Jeśli lubisz kolorowanki w dużym formacie z wyraźną grafiką to u nas na pewno znajdziesz to czego szukałeś. 

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online