Podgląd kolorowanki w formacie 3×3:
łącznie 9 stron:

Podgląd kolorowanki w formacie 4×4:
łącznie 16 stron:

Podgląd kolorowanki w formacie 5×5:
łącznie 25 stron:

Kolorowanki XXL: Kominek świąteczny
Kolorowanki XXL: Kominek świąteczny
Kolorowanki XXL: Kominek świąteczny

Kolorowanka XXL w formacie 3×3.
9 kartek A4 do złożenia po wydrukowaniu.

Kolorowanka XXL w formacie 4×4.
16 kartek A4 do złożenia po wydrukowaniu.

Kolorowanka XXL w formacie 5×5.
25 kartek A4 do złożenia po wydrukowaniu.

Kolorowanka z kominkiem świątecznym, w którym pali się ogień. Dodatkowo są na nim zawieszone skarpety w które Święty Mikołaj włoży drobne upominki i prezenty. Nad kominkiem jest dekoracja w postaci wiązanki i zapalonych świeczek.

Pokoloruj tę świąteczną kolorowankę najśliczniej jak tylko umiesz. Skarpety mogą być bardzo kolorowe. Taki widok powoduje, że z utęsknieniem czekamy  na Święta Bożego Narodzenia i Wigilię. 

Wydrukuj tę kolorowankę z kominkiem świątecznym w dowolnym rozmiarze, przygotowaliśmy aż 3 różne rozmiary XXL –  9, 16 i 25 kartek.

Gigantyczna świąteczna kolorowanka podłogowa PDF czeka aż razem z dziećmi udekorujecie ją według własnego pomysłu. Chwytajcie w ręce kredki, farbki, plastelinę albo bibułę i ozdabiajcie. Będzie nam miło jeśli pochwalicie się efektem Waszej pracy. Bardzo lubimy oglądać kiedy przysyłacie nam efekt tych prac.

Pamiętajcie, że jeśli Waszym zdaniem brakuje jakiejś świątecznej kolorowanki do druku PDF to koniecznie nam o tym napiszcie. Chętnie taką stworzymy i dodamy na stronę nawet w rozmiarze XXL.