Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Kolorowanki (Dzień Dinozaura)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Dinozaura

Nie ma dziecka, które nie lubiłoby kolorowanek! Z okazji Dnia Dinozaura przygotowaliśmy mnóstwo różnorodnych obrazków do pokolorowania dla dzieci – dla przedszkolaków, dla uczniów szkoły podstawowej, dla dzieci, które dopiero pójdą do przedszkola… Słowem – dla wszystkich! Nasze kolorowanki z dinozaurami do druku przedstawiają zarówno dinozaury rzeczywiste, jak i bajkowe urocze, szkielety, jak i całe postaci; mamy też pracujących paleontologów! Czy wiesz, kim jest paleontolog? Wydrukuj wszystkie kolorowanki (PDF) za darmo i pokoloruj je najpiękniej jak tylko potrafisz. Użyj kredek, pisaków, farb… Czego tylko chcesz!

Nasze kolorowanki, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie na Dzień Dinozaura dostępne są w dwóch rozmiarach: tradycyjnym A4 oraz specjalnym XXL, który zawiera w sobie aż cztery kartki rozmiaru A4 – to naprawdę duża kolorowanka! Niczym dinozaur, prawda? 

Kolorowanki mogą być inspiracją do przeróżnych zabaw z dziećmi. Wypełnianie obrazków kolorami może być czymś więcej. Dzięki niemu możesz nauczysz swoich podopiecznych nazw kolorów, a tych starszych  – bardziej zaawansowanych technik używania kredek, czy farb. Bawcie się dobrze!

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Dinozaura:

Dodatkowo polecamy:

Pin It on Pinterest