EduZabawy.com

Urodziny

Pomoce dydaktyczne na Urodziny w przedszkolu i szkole:

Bardzo długo zajęło nam stworzenie tego działu - Urodziny w przedszkolu. Zupełnie nie wiem dlaczego tak długo zwlekaliśmy, przecież w przedszkolach i w szkole obchodzone są urodziny dzieci i to kilka razy w miesiącu. Dlatego też przychodzimy do Was z ogromem materiału urodzinowego do druku. 

Znajdziecie tu dekoracje, kalendarz urodzin, kolorowanki, plakaty wszystko do wydrukowania i powieszenia na gazetkę szkolną. Mamy rownież gotowe napisy do druku oraz takie które możecie stworzyć sami przy użyciu generatora napisów. Wybierzcie tylko odpowiedni szablon i gotowe.

Urodziny lubi obchodzić każdy z nas, a na pewno każde dziecko. To wyjątkowy dzień i należy go celebrować! 

Dlatego będzie nam niezwykle miło jeśli skorzystacie z naszych materiałów. Jeśli według Was czegoś brakuje koniecznie do nas napiszcie! Szykujesz na p[oczątku roku szkolnego kącik urodzinowy? Chciałabyś umieścić tam jakieś zupełnie nowe materiały i nie masz pomysłu co by to mogło być? Sprawdź jakie śliczne, darmowe materiały do druku dla dzieci przygotowaliśmy. 

Myślimy również o stworzeniu foto budki urodzinowej do druku. Jesteśmy niemal pewni, że spotka się ona z Waszym uznaniem i zainteresowaniem. Zaglądajcie do nas co jakiś czas, a my postaramy się stworzyć najpiękniejszą fotobudkę do  druku dla dzieci jaką widzieliście.

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama: