Kolorowanki (Dzień Pizzy)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki A4 i XXL na Dzień Pizzy

Kolorowanki na Dzień Pizzy, które tu znajdziesz mogą być kolorowane na stronie, pobrane i wydrukowane zupełnie za darmo. Znajdziesz tu kolorowanki w formacie A4 oraz XXL czyli 3×3 kartki A4 do złożenia po wydrukowaniu. Jest to idealna pomoc dydaktyczna dla grup przedszkolnych i szkolnych do wspólnej zabawy. Są tu obrazki z kucharzami, wypiekami i oczywiście (albo może przede wszystkim) z pizzą w całości, w kawałkach i rozmaitych kształtach. Kolorowanki są przygotowane z myślą o najmłodszych i zawierają mniej elementów, ale mamy też kilka z niezwykłą wręcz ilością szczegółów dla nieco starszych dzieci. Jest w czym wybierać, także pobieraj, drukuj i baw się dobrze.

Pewnie zauważyłeś już, jakie fantastyczne kolorowanki przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii z okazji Dnia Pizzy do druku. Wszystkie obrazki są całkowicie za darmo, więc możesz wydrukować je wszystkie. Znajdziesz tutaj kolorowanki w dwóch rozmiarach: tradycyjnym A4 i wyjątkowo dużym, XXL. Ten drugi możesz kolorować razem z Twoimi koleżankami i kolegami. Wyciągnij swoje ulubione kredki, farbki czy też flamastry, bądź inne materiały plastyczne i zamień czarno-białego kucharza w tęczowego pizzermana, a bladą pizzę w pełną warzyw potrawę! 

Proponowane w tej kategorii kolorowanki  to obrazki (PDF) dla dzieci: dla przedszkolaków, jak i dla dzieci z nauczania początkowego. Badania dowiodły, że kolorowanki to nie tylko metoda na zabicie nudy, ale również doskonały sposób na to, aby nauczyć dziecko rozróżniać kolory. Dodatkowo kolorowanie uczy cierpliwości i dokładności, a także wzmaga kreatywność i pomysłowość.

Jeśli chcesz wydrukować nasze kolorowanki, nie musisz ściągać je na dysk. Wystarczy, że wydrukujesz je prosto z naszej strony internetowej, całkowicie za darmo.

Pin It on Pinterest