Kolorowanki XXL (Dzień Mamy)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

 

Kolorowanki XXL do druku na Dzień Mamy

Ogromne kolorowanki przygotowane na Dzień Mamy z myślą o zajęciach w przedszkolu albo w szkole. Wydrukuj kilka wzorów z malowankami jakie stworzyliśmy rozdaj dzieciom, wręcz im kredki i spójrz jak tworzą małe dzieła sztuki. Następnie te obrazki mogą być użyte jako dekoracja gazetki szkolnej albo na korytarzu. Szablonów z mamą oraz dziećmi jest kilka, a każda w kilku rozmiarach, jest 9, 16 albo aż 25 kartek. To będą naprawdę wielkie i ogromne kolorowanki na Dzień Mamy. Stwórzcie plakat, na pewno każdej mamie będzie bardzo miło gdy zobaczy takie dzieło w wykonaniu swojego dziecka. 

Kto powiedział, że dekoracje na Dzień Matki muszą być kupione albo wydrukowane już gotowe? Największy efekt na wszystkich Mamach zrobią ozdoby zrobione własnoręcznie przez ich dzieci! Dlatego właśnie proponujemy, aby salę w przedszkolu lub klasę w szkole udekorować kolorowankami XXL, oczywiście wypełnionymi wspólnymi siłami przez wszystkie dzieci.

W tej kategorii przygotowaliśmy kilka zaprojektowanych przez nas kolorowanek XXL, które poziomem odpowiadają dla wszystkich dzieci: dla przedszkolaków i dla dzieci szkolnych. Obrazki do pokolorowania przedstawiają mamy, mamy z dziećmi, kwiaty…. Z pewnością znajdzie się coś, co wspólnie wybierzecie na dekorację Waszej wspólnej klasy! Zaangażuj wszystkie dzieci do wypełnienia kolorami kolorowanki. To z pewnością będzie przepiękna dekoracja!

Kolorowanki XXL w pliku PDF przygotowane do druku za darmo, wydrukujesz bardzo łatwo, pomimo ich dużego rozmiaru. Właściwie, nie musisz ich nawet ściągać na dysk twardy swojego komputera. Możesz wydrukować je wprost z naszej strony internetowej, bez obawy, że zainfekujesz swój sprzęt niechcianym wirusem. 

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Mamy:

Dodatkowo polecamy:

Pin It on Pinterest