Kolorowanki (Andrzejki)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Andrzejki

Jeśli lubisz bawić się kredkami, pisakami lub farbami, na pewno spodobają Ci się przygotowane przez nas kolorowanki na Andrzejki – dla dzieci, dla przedszkolaków i dla uczniów nauczania początkowego. Obrazki, które znajdziesz w tej kategorii, idealnie pasują do andrzejkowego klimatu. Na pewno ucieszy Cię to, że są one całkowicie za darmo! Są przygotowane bezpośrednio do druku, co oznacza, że nie musisz przed drukowaniem ściągać ich na dysk – po prostu wydrukuj je z naszej strony internetowej. Pliki przygotowane są w formacie PDF. Drukuj i baw się kolorami!

Wśród kolorowanek znajdziesz typowo andrzejkowe wzory. Karty do wróżenia, czarodziejskie kapelusze (tiary), postacie magików… Obrazki czekają tylko na to, aż pokolorujesz je najpiękniej, jak tylko potrafisz!

Kolorowanki to doskonała forma spędzania wolnego czasu przez dzieci. Pobudzają kreatywność i wzmagają pomysłowość. Uczą nazw kolorów i dokładności. To świetna zabawa, która na pewno zainteresuje każdego brzdąca! Drukuj nasze darmowe kolorowanki i zabierz dziecko w świat tęczowych barw…

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

 

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Andrzejki:

Pin It on Pinterest