Kolorowanki (Andrzejki)

Szablon klucza

Udostępnij Przedstawiamy: Szablon klucza. Druk jest niemożliwy na smartfonach – proszę...

Ładuję

Jeśli lubisz bawić się kredkami, pisakami lub farbami, na pewno spodobają Ci się przygotowane przez nas kolorowanki na Andrzejki - dla dzieci, dla przedszkolaków i dla uczniów nauczania początkowego. Obrazki, które znajdziesz w tej kategorii, idealnie pasują do andrzejkowego klimatu. Na pewno ucieszy Cię to, że są one całkowicie za darmo! Są przygotowane bezpośrednio do druku, co oznacza, że nie musisz przed drukowaniem ściągać ich na dysk – po prostu wydrukuj je z naszej strony internetowej. Pliki przygotowane są w formacie PDF. Drukuj i baw się kolorami!

Wśród kolorowanek znajdziesz typowo andrzejkowe wzory. Karty do wróżenia, czarodziejskie kapelusze (tiary), postacie magików… Obrazki czekają tylko na to, aż pokolorujesz je najpiękniej, jak tylko potrafisz!

Kolorowanki to doskonała forma spędzania wolnego czasu przez dzieci. Pobudzają kreatywność i wzmagają pomysłowość. Uczą nazw kolorów i dokładności. To świetna zabawa, która na pewno zainteresuje każdego brzdąca! Drukuj nasze darmowe kolorowanki i zabierz dziecko w świat tęczowych barw…

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest