Prawa dziecka

Ładuję

Pomoce dydaktyczne na Dzień Praw Dziecka

Kiedy poprosiliście nas o stworzenie materiałów do druku na Dzień Praw Dziecka byliśmy w szoku, że jeszcze ich na naszej stronie nie ma. Dlatego tez niezwłocznie przystąpiliśmy do działania. Znajdziecie u nas pokaźny zbiór ślicznych, wartościowych i edukacyjnych materiałów, ale to już wiecie!

Spójrzcie co dla Was mamy. Dzień Praw Dziecka obchodzimy 20 listopada zarówno w przedszkolu jak i w szkole. Dlatego też przygotowaliśmy materiały do druku PDF dla najmłodszych przedszkolaków oraz starszych dzieci uczniów klas 1, 2 i 3.

Cieszymy się, że do nas zaglądacie i mamy nadzieję, że nasi materiały dotyczące Praw Dziecka przypadną Wam do gustu. Znajdziecie tutaj plansze dydaktyczne przedstawiające prawa dzieci do druku, kolorowankę, wierszyki o prawach dziecka, napisy i girlandy do druku jako PDF.

Z taką paczką materiałów jesteście gotowi aby przygotować ciekawą lekcję o prawach dziecka.

Pamiętajcie, że każde dziecko na świecie ma dokładnie takie same prawa, nie ma znaczenia kolor skóry, wyznanie, pochodzenie ani religia. Dzieci mają swoje prawa i trzeba o nich głośno mówić. A jeśli któreś z praw zostaje mu odebrane powinny wiedzieć gdzie i komu to zgłosić. 

Dzień Praw Dziecka przypada na 20 listopada, jednak i z okazji Dnia Dziecka warto przypomnieć prawa ale również i obowiązki naszym kochanym dzieciom, czy to osobistym, w przedszkolu czy w szkole. 

To wyjątkowy dzień dlatego warto obchodzić go zarówno w przedszkolu jak i w szkole. 

Pin It on Pinterest