EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki (Jesień)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

Spadające liście, grzyby, żołędzie, dynie, nasz zbiór z jesiennymi kolorowankami ma to wszystko, a nawet jeszcze więcej. Znajdziesz tu łatwe jesienne malowanki dla dzieci przedszkolnych lub, a także bardziej skomplikowane wzory i szablony do druku, które spodobają się Tobie lub starszym dzieciom.

Jesienne kolorowanki do druku

Ciesz się porą roku podczas której opadają liście, można zbierać dary jesieni, napotkać  wiewiórki i inne zwierzęta w parkach i lesie podczas rodzinnego spaceru.Przygotowaliśmy ogromny zbiór jesiennych kolorowanek dla dzieci.

Jeśli potrzebujesz jakiejś konkretnej kolorowanki koniecznie do nas napisz. Chętnie taką stworzymy. 

Darmowe kolorowanki do druku na jesień. Za oknem pogoda coraz mniej zachęcająca do spacerów. Skorzystaj z naszych szablonów i umil sobie deszczowe i wietrzne wieczory. Przygotujcie kredki i bawcie się ozdabianie i dekorowanie.  

Znajdziesz tu mnóstwo szablonów do kolorowania z jesiennymi liśćmi, drzewami, jabłkami, strachem na wróble, dynie, a także dzieci bawiące się w kałuży podczas jesiennego deszczu. Wszystkie te śliczne malowanki na jesień są przygotowane do wydrukowania i za darmo.

Pin It on Pinterest