Kolorowanki (Jesień)

Ładuję

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do drukowania   oraz    Kolorowanki online

 

Spadające liście, grzyby, żołędzie, dynie, nasz zbiór z jesiennymi kolorowankami ma to wszystko, a nawet jeszcze więcej. Znajdziesz tu łatwe jesienne malowanki dla dzieci przedszkolnych lub, a także bardziej skomplikowane wzory i szablony do druku, które spodobają się Tobie lub starszym dzieciom.

Jesienne kolorowanki do druku

Ciesz się porą roku podczas której opadają liście, można zbierać dary jesieni, napotkać  wiewiórki i inne zwierzęta w parkach i lesie podczas rodzinnego spaceru.Przygotowaliśmy ogromny zbiór jesiennych kolorowanek dla dzieci.

Jeśli potrzebujesz jakiejś konkretnej kolorowanki koniecznie do nas napisz. Chętnie taką stworzymy. 

Darmowe kolorowanki do druku na jesień. Za oknem pogoda coraz mniej zachęcająca do spacerów. Skorzystaj z naszych szablonów i umil sobie deszczowe i wietrzne wieczory. Przygotujcie kredki i bawcie się ozdabianie i dekorowanie.  

Znajdziesz tu mnóstwo szablonów do kolorowania z jesiennymi liśćmi, drzewami, jabłkami, strachem na wróble, dynie, a także dzieci bawiące się w kałuży podczas jesiennego deszczu. Wszystkie te śliczne malowanki na jesień są przygotowane do wydrukowania i za darmo.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest